Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pécsen álláslehetőségek...

Pécsen álláslehetőségek érettségivel?

Figyelt kérdés
Pécsre költöznék és azt szeretném tudni hogy ott mik a legjobb álláslehetőségek ha mindössze egy érettségim és egy középfoku nyelvizsgám van? Nem számítok semmi nagyra csak mégis valamire hogy legyen

2018. máj. 15. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazok mint bárhol máshol, nagy gyárakat viszont ne keress, mert az nincs, szóval operátori munka játszi könnyedséggel itt nem.
2018. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érettségivel munka Pécsen?


Mohácson a Dunába légy szíves ugorj bele, jobban jársz mint Pécsen érettségivel álláslehetőséget találj...


Én egyetlen 1x találtam egy munkát, aminek speciel érettségi volt a követelménye: 100 nettóról indult, és maradjunk annyiban hogy az interjú után én örültem a legjobban, hogy nem hívtak vissza.


Inkább menj ki külföldre, vagy ha van lehetőséged tanulj ki egy szakmát, menj egyetemre, vagy esetleg a helyi vezető politikai párt hű és nagy törekvő tagja legyél, ha valamilyen normális életet szeretnél itt Baranyában.


Ja, üdv Baranyában. Magyarország ici pici déli pokla.

2018. máj. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fő szempont hogy Pécsen vagy környékén legyen nem érdekel ha utazni kell érte 1 vagy 2 orát naponta. Barátnőm oda megy egyetemre és összeköltözbénk. Nem érdekel hogy milyen munka de valami csak van arrafele
2018. máj. 16. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hauni keres raktárosokat. Azt pontosan nem tudom hány főt, de jópár emberre szükségük van. Szóval érdemes minél előbb érdeklődni náluk.
2018. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiként egyszerű dolgod lesz , ha csak nem ülős munkát akarsz mindenáron, kontroller, logisztika ülni egy asztal mögött, meg ilyenek. Áss mélyre, minden kuli munkát érdemes megragadni, mert különben kicsinálnak és éhen halsz. Van itt baromfi-feldolgozó kettő is, Mohácson ott van a Pick például.
2018. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyelvvizsgával többre mész, mint a s.aros érettségivel, persze külföldön. Nekem csak érettségim van, de kijöttem,amit nagyon nem bánok. Fél év alatt meg tudja szedni magát az ember, ugy mint otthon 1 év alatt kb. pfff Nem is szándékozok haza menni jo ideig még...
2018. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!