Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjúk utàni visszautasítàs...

Interjúk utàni visszautasítàs utàni megtorpanàs nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok az életem àllandóan munkahelykeresésről szól nem egy helyen dolgoztam màr és természetesen ebből adódik , hogy kevés interjú meg próbameló van môgöttem sajna mostanàban megint keresek voltam interjún visszajeleztek ami azért nagy csoda most lesz 6 éve hogy bekerültem a való életbe talàn kétszer volt hogy interjú utàn visszajeleztek hàt nem engem vàlasztottak , de talonba tartanak na jó de nem fogok arra vàrni hogy egyszer csak hívnak hogy na gyere amikor kb azt írtàk email a hogy nem voltam szimpi. Viszont most úgy gondoltam jelentkezek gyàrba tök normàlisak voltak azt írtàk bàrmelyik szerdàn szeretettel vàrnak nyugodtan menjek elmondanak mindent kb úgy jött le hogy ha kell a meló fel is vagyok véve de most megtorpantam mert mivan ha ez sem jön össze voltam màr gyàrba felvételizni fél napig tartott de aztàn olyanokat vették fel akinek nyolc àltalànosa van. Nemtudom mivan mindig jött valami hívàs vagy email hogy menjek mentem most még megtorpantam félek azt hiszem.
2018. máj. 16. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
És mi van akkor ha nem vesznek fel? Összedől a világ? Szerintem nem.
2018. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy idő utàn besokall az ember bocs hogy nem vagyok kőszikla
2018. máj. 16. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyik barátnőm 3 éve munkanélküli. A városban a létező összes interjúra eljárt, volt hogy egy héten több céghez is ment. Sehol nem volt sikere. Vagy volt ahol még a próbaidőt sem csinálhatta végig mert elküldték. Pedig nem otthon ül és várja a csodát. Mostanra odáig jutott hogy pszichológushoz jàr és antidepresszánst kell szednie. Idegileg kikészült a rengeteg kudarc miatt. Ezt az első válaszolónak írtam, hogy igenis összedől a vilàg egy idő után ha soha semmi nem jön össze...

Kérdező neked több sikert!!

2018. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tavaly év elején nekem is volt ilyen nagyon a padló vagyok időszak még most sem tudom hogy a lelki vagy fizikai része volt rossz. Sajnos csak csak annyit mondhatok hogy nincs egyedül sokan vagyunk így de neki kell fejben elhatàrozni hogy igenis erőt veszek magamon én is így csinàltam.
2018. máj. 16. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mindenképp próbáld meg,ilyen gyári munkáknál előfordul,hogy ilyen módon jelölnek meg egy felvételi időpontot.
2018. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit lehetett lepontozni a válaszomon, de a sok élettelentől mit is vár az ember. Majd ha ők lesznek ilyen "jó" helyzetben akkor gondolkodjanak el..
2018. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!