Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Elitebb" munkahely kevesebb...

"Elitebb" munkahely kevesebb konfliktus?

Figyelt kérdés

Az érdekle, hogy a munkahelyi közösséget mennyire befolyásolja, hogy értelmiségi emberekkel vagy körülvéve?


Tehát egy tesco-s árufeltöltő vagy varrodai csapatnál több a "balhé" egymás sértegetése, kiközösítés...most odamegyek és "beolvasok" típusu emberi viselkedés, mint pl. tanárikar vagy könyvelőirodában, ügyvédek között.


/nem nézem le senki munkáját én sem tartozok a menőbb diplomások közé csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2018. máj. 18. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A diplomas egymas hatamogott askalodnak, szemukbe meg mosolyognak. Nem ordibalva, hanem csondben olik egymast.
2018. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
"nem nézem le senki munkáját én sem tartozok a menőbb diplomások közé csak kíváncsi vagyok a véleményekre" Dehogynem... Nagyon naivnak kell lenni, hogy azt gondolja valaki, hogy tanultabb közegben nincsenek konfliktusok. A "Glengarry Glen Ross" című filmet tudom ajánlani
2018. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Dolgoztam már alja nép vs. diplomás és diplomás vs. diplomás közt. Ha nincs megfelelő "szakmai"<?> vezető vagy egyszerűen csak vezető, akkor így is-úgy is valóságos pankrációt tudnak a mai tanult társadalmunk tagjai képezni egy munkahelyen. Nem az a gond, hogy kinek mi a végzettsége, szaktudása, hanem az a gond, hogy a népünk tagjai valósággal utálják egymást, így mindig mindenki beleköt a másikba, mintha ez oly nagyon kjó dolog lenne a mai magyar társadalomban...

Az emberi jellemvonásokkal van az alapvető gond, nem a tudás/nem tudás/diplomás vs. aljanép közt.

2018. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Csak nő ne legyen köztük és minden oké. A női környezet munkahelyen elviselhetetlenné válik, amint kettőnél többet raknak egy területre.
2018. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy nagy hülyeség.


Abszolút ember függő, nem pedig végzettség kérdése.


Sőt van amikor a diplomás a "paraszt", egy villanyszerelő meg normális ember.

2018. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Diplomások között jobb annak aki nem szereti a konfliktusokat, mert ritka a szemtől szembeni vita.

Ahogy írták, a hátuk mögött beszélik ki egymást.

Én azért nem szerettem diákként alacsonyabb végzettségű emberekkel dolgozni mert mindig azt kellett hallgatni hogy ki a szemét, hülye a főnök és mennyire utálnak itt dolgozni...

Diplomások között sosem volt problémám. (lehet azért mert diák voltam és nem tekintettek ellenfélnek)

2018. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja, mert a tescos árufeltöltők meg a varrók mind barbár, primitív népek, akik egész nap kárognak, a tanárok meg az ügyvédek meg mind szuperjófej emberek, akik mindenkivel kedvesek, őszinték és sosincs egy rossz szavuk senkire... aha, persze. :D
2018. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt igy nem lehet osszevetni, mindenhol vannak surlodasok az emberek kozott. Egyenenkent valtozo, hogy ki hogyan viselkedik egy konfliktusos helyzetben.
2018. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó egyáltalán nem így értettem nem kellene ennyire lesarkítani.


Tisztában vagyok vele h vannak paraszt bunkó orvosok is. De nyilván nem kiabálja a kollégájára h "rák egye ki a gyomrod ha kimegyünk szétb..om a fejed..

2018. máj. 18. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz megy, csak diplomás munkakörben intelligensebben csinálják, a hátad mögött illetve passzív-agresszíven. Ebből a szempontból szerintem őszintébbek az "alja munkások", ott biztosan tudod, melyik kedvel melyik nem :D
2018. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!