Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet hogy el kell mennem egy...

Lehet hogy el kell mennem egy gyárba dolgozni, ott vannak szerintetek fiatal lányok is?

Figyelt kérdés
a munkaügyi központ nem enged másik tanfolyamra ezért lehetséges hogy el kell mennem egy gyárba ha nem lesz más. Ha már igy megszivom gondoltam megkérdezem ott akadnak fiatal lányok esetleg?? és sokat kell dolgozni?? ha elfáradok meg lehet állni egy kicsit?? a szunetek hogy vannak?? én azért fél órás kaja szunetet meg 10-15 perces kávészuneteket mindenképp szeretnék. És a kávét meg a kaját azt nekem kell majd vinni vagy ezeket ott adják a dolgozonak?? ja és kösz szépen munkaügyi!!!

2018. máj. 18. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Már megint tevagy aki elözöleg is itt nyafogott hogy nem mehet tanfolyamra?
2018. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
XD kávé meg izé, 1-2 órás alvószünetet nem akarsz közben?
2018. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
A fiatal lányok nem szalagmunkásokkal haverkodnak. Dolgozni sokat kell, ha elfáradsz nem állhatsz meg, szünetet akkor kapsz, mikor éppen nincs meló, a napi kaja meg kávészüneted kb meglesz, de max vizet kapsz ingyen a csapból. Üdv a pokolban.
2018. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de ha elfáradok akkor én meg fogok állni engem nem érdekel. valaki beszol szájon vágom.
2018. máj. 18. 22:15
 5/21 anonim ***** válasza:

lol:)


Te vagy aki kereste a munkaügyi főgóréját, nem találtad meg ? :)


Jó kis hely a gyár, mit nem adnék ha itt lenne. Volt, de már nincs. Vannak mindenféle emberek, de többségben vannak a jó arcok, én legalábbis ezt tapasztaltam annak idején. Velük elviselhető.

2018. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A legelső termékvonalon emlékszem 8 hónapig voltam, hát ez rekordnak számít nálam :) csak azért jöttem el, mert készült kivonulni annak a PL-nak a tulajdonosa és elkezdtek dobálni mindenfelé, már megbántam, sokan rácsodálkoztak, hogy megyek. Nem is volt többet olyan jól felépített kis (kb 3000 négyzetméter) pl-hez szerencsém.


Ne parázz, jó lesz az.

2018. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne van ingyen kávé, tea és üdítő.

Szerdánként pedig gyümölcsnap, minden második héten masszázs és péntekenként kettőkor haza lehet menni.

A munkaidő pedig rugalmas, 10–14ig van a törzsidő.

Ha akarsz, kérhetsz céges laptopot.

2018. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Es nekem van okj-s szakmám is egyébként. Azt figyelembe veszik?? Több pénzt kapok mint az akinek csak 8 általánosa van???
2018. máj. 18. 22:49
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt, nem hinném, hogy tudtak róla, nem is vették volna hasznát mert teljesen más terület, szóval nem hinném.
2018. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne, +30% bér és figyelembe veszik az évvégi bónuszok és prémiumok kiosztásánál is
2018. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!