Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Nagyon felek

Mit tegyek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
Szoval dolgoztam beukroskent sgy vizipipa barban tegnap es ma es mikor leraktam tegnap egy vizipipat veletlen osszetort, beszeltem a fonok fiaval(alliolag ove a hely) de masok szerint nem akik ott dolgoznak! Es osszetort egy vizipipa alja az amiben aviz van erre mondta a fonok h semmmi baj, es a fobok fia aki bejar megnezni a rendet mondta h nembaj igy meg ugy kicsit kiakadt mondtam h sajnalom, aztan ma osszebalheztam vdle mert ugy beszslt velem mint egy kutyaval es kirugot miutan ez tortsnt msrt en mdg kiosztottam, aztan ma a lany aki helyet voltam irta h irt neki fia a fonok ek h ha nem fizetem ki a pipat (10 ezer ft ot kert) feljelent, mit tegyek? Ilyenert ha feljelent mi lesz? Veletlen tortent a pipa aljanak az osszetorese, 16/L es nyilvan nem bejelentett munka volt ha ez szamit

2018. máj. 19. 23:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha sumákban dolgoztál, ugyan mit fog feljelenteni?
2018. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Az írásod fele olvashatatlan.

Egyébként pedig bizonyítsa hogy te törted össze. Van róla felvétel? Ha nincs, akkor nem kell aggódnod. Ha fel is jelent az sem számít semmit. Annyi lesz hogy a rendőrség elkezdi a nyomozást ez ügyben. Ha kiderül hogy bejelentés nélkül dolgoztál ott, akkor a ők sokkal nagyobb bajban lesznek mint te. Ebben a szituban te vagy jobb pozícióban, nem is kicsit.

2018. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De azt hazudtam h vagyok mar 18 eves, nem kert se szemelyit se semmit
2018. máj. 19. 23:39
 4/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom szamit vagy nem de ezek arabok voltak marmint akike a hely
2018. máj. 19. 23:41
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Basszus, ha ezek feljelentenek, fény derül rá, hogy bejelentés nélkül foglalkoztattak. Akkora büntetést kapnak, hogy csak nyögik majd. Nyilván nem fognak feljelenteni, ők járnának rosszul. Valószínűleg azért mondták, mert tudták, hogy butuska vagy és rád lehet ezzel ijeszteni, vagy csak mérgükben. De egészen biztosan nem mondták komolyan, ne aggódj ilyen hülyeség miatt.
2018. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De a lany aki velem dolgozott mondta h ervelhet azzal a pali a rendorsegen h nemtudta h 16 vagyok mert en hazudtam neki hogy 18 vagyok
2018. máj. 19. 23:55
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kerhet karteritest ha veletlen tortent?
2018. máj. 19. 23:57
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Kifizetett, fizetést kaptál ? vonja le a béredből a kárt és örülj annak, hogy megúsztad ennyivel. Van millió diákszövetkezet, ott keress magadnak legális munkát. 16 vagy, eszem áll meg. Egyszer majd a határ másik oldalán virrad rád, mint prosti. Sírhatsz akkor majd.
2018. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Semmi bizonyíték rá, hogy ott lettél volna. Mit tehetne? Agyhalott fenyegetőző.


Amúgy mit fizettek volna ezek? Netto 1000/óra? Vagy ha ennél kevesebbet, akkor különben mi francért megy valaki ilyen aljamunkára?


Most megtanultad, hogy csakis diákszövetkezeten keresztül!!! Ott is lehet ilyen netto 8-900Ft/órás munkákat találni, nem elég az?

2018. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
800 ft os berbe voltam 6500 at adotta a a kezembe a 2 napra, es vannak kamerak amik azt lattak h bementem a pipaval a kezembe es kijottem az osszetort pipaval, na hat akkor ha van is bizonyiteka ot veszik elo mert 16 vagyok es mert fekete munka volt nem?
2018. máj. 20. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!