Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb munkahely?...

Melyik a jobb munkahely? Betanitott munka egy gyárban vagy árufeltöltés valami nagy áruházban?

Figyelt kérdés
ezek között gondolkodom most. szerintem az árufeltöltés könnyebb meg ott nem kell ilyen nagy állat gépeket használni mint a gyárban meg szerszámokat se. Felénk olyanok a gyárak hogy nem annyi a munka hogy csak összeraksz valamit oszt jó idö. Csomo mindent kell csinálni. csak jobb az árufeltöltö nem?? ki mit gondol??

2018. máj. 20. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyárban sok a túlóra, monoton, de a fizetés egész jó is lehet. Az árufeltöltés sokkal lazább, annyira nem unalmas, de a bér sokkal rosszabb. Én diákmunkában mindkettőt csináltam, őszintén szólva nem tudnék dönteni, egyiket se szerettem.
2018. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Bármi más ezek közül.
2018. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogyne lennének?? attól függ milyen gyárban vagy te fogyatékos. De ha mutatsz nekem egy olyan gyárat ahol tényleg csak annyi a meló hogy összerakok valami szart akkor oda elmegyek szivesen. ha be tudok járni.
2018. máj. 20. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkeztem árufeltöltőnek, de nem vettek fel túljelentkezés miatt, szóval gyárba jöttem most a nyárra. Ott a fizu jobb lett volna, de nem bánom, hogy ide kerültem, a munkatársak sokkal jobbak mint ott lettek volna (az ottaniakat ismerem), nincs annyira nagy hajtás sem, naponta több helyre is visznek, szóval nem unok bele a munkába, mindenki rendes, folyton váltanak cigi/kaja/kávészünetre, sok új embert megismerek, amire nagy szükségem volt, mert eléggé szorongó természetű voltam ezelőtt, de így kezdek szocializálódni. :D De van egy munkatársam aki már volt árufeltöltő, ő azt jobban szerette, szóval nagyon ember/helyfüggő, hogy mennyire fogod élvezni.
2018. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom merre felé laksz, milyen gyárak vannak ott, itt nálunk kulipintyó kis cégek, aztán mindenki szöszöl csán ülve valami kis vacakkal, villanykapcsolók, kábelek, műanyagok ... De, még erre sem veszik fel az embert mert akkora túljelentkezés van. Árufeltöltő 4 évvel ezelőtt voltam, azóta-sem lehet bejutni sehova xd Zöldség részre keresik az embereket állandóan a tescoba, de ! férfiakat kizárólag. Két rekesz krumplit csak kitudsz pakolni, meg pár guriga dinnyét.
2018. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább árufeltöltőt választanám.
2018. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek közül lehet választani,az árufeltöltést választanám.
2018. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hàt, en dolgoztam(igaz, nem mostanában) árufeltöltöként és onnan kerültem egy üzembe. Nekem az utóbbi jött be, igaz, itt nem kellett "nagy állat gépeket" kezelni és a fizetés is, társaság is jobb. Nem lehet ezt így látatlanban megmondani, mert a gyárak sem egyformák.
2018. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!