Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy új munkahelyen első nap után nem mentetek vissza dolgozni soha többet?

Figyelt kérdés
Felmondás, meg minden előszó nélkül. Van ennek valamilyen következménye?

2018. máj. 21. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azért illene szólni, hogyha mondjuk van próbaidő, hogy bocs, de mégsem szeretnék tovább itt dolgozni.
2018. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, csak ismerősöm ezt csinálta. Egy gyárba ment dolgozni, 1 napot, és szó nélkül otthagyta őket :D

Nem egy ilyen kis csapatot/céget.

2018. máj. 21. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elő,de valóban kell szólni még próbaidő alatt is.
2018. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Kb. minden munkahely ilyen.


pénzért vannak ott az emberek na.


Most ahol vagyok 8 hónapja egy cégnél, na ott is az első napon volt nagy "fejvágás", tőlem is meg a többiektől is.


Vicces volt csak nem nevetett senki, de mégis ott vagyok majdnem egy éve.


De most kezd érdekes lenni a történet, de az más "mese".

2018. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kíváncsi, hogy mi van ha nem szólsz. Csak egyszerűen nem mész többet, telefont nem veszed fel, ha hívnának másnap. Van valamilyen következménye?
2018. máj. 21. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egy egyetemista ismerősöm nyári diákmunkát vállalt egy tejipari vállalatnál. Két óra hossza után átmászott a kerítésen, és hazament, mert hogy ő nem fog ilyen alantas kétkezi munkát csinálni. Be se ment megpróbálni felvenni a pénzt azért a két óráért. Mentálisan nem teljesen ép az illető. Ez már több, mint tizenöt éve volt. Azóta már párszor majdnem hajléktalanná vált a "Nem alázom meg magam fizikai munkával."-felfogása miatt.
2018. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már milyen következménye lenne ? nem tetszik és kész. Következménye csak a munkaügyi központos közmunkának lehet, nem tetszik, nem mész, kizárnak.


Egyszer jelentkeztem a húsiparba, maradtam volna, de átvertek és annyi is volt. Egy műszakot hirdettek (6.00-tól- 15.00-ig), aztán még este 8.00-kor is ott voltam. Második napon ugyanebben volt részem, úgyhogy a 3. napon én már nem mentem be. 2 x 13 óra munkám, rongyos 11 ezer forintot ért, no comment.


Egy lány akivel ott ismerkedtem meg, egy pékségben dolgozott és váltani szeretett volna, 2 órát sem volt ott és elment a fenébe, joggal.

2018. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Pár hónap telt el, találkoztam valahol egy nővel aki három napot bírt ki ezen a helyen, ő 15.00ig volt és utaltak neki 25 ezret. Szerinted ? következmény, ugyan.
2018. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha fejvadász cégen keresztül kerültél oda, akkor beszálnak hogy ennek az úrnak nem kéne többet munkát adni.


Nem fognak onnantől kezdve foglalkozni az önéletrajzaiddal :) Feketelistára kerülsz.


Én elmentem egy interjúra, vártam 1 órát. Eljöttem és ez történt velem.

2018. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Már az nap elején rájöttem, hogy többet nem megyek. Alig bírtam kivárni, hogy vége legyen napnak. Végül egy üzenetet írtam a cégnek, amire nem reagáltak. Többet a környékére sem mentem.
2018. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!