Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaza volt Steve Jobs-nak?

Igaza volt Steve Jobs-nak?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy miután reggel felkeltünk, nézzünk bele a tükörbe és kérdezzük meg magunktól, hogy mit csinálnánk, ha a mai nap lenne életünk utolsó napja. Aztán nézzük meg hogy valójában mit csinálunk aznap, és ha sokszor egymás után nagy eltérés van a kettő között, akkor ideje változtatnunk valamit.


Az utóbbi időben gyakran tapasztalom, hogy mikor reggel felkelek semmi kedvem dolgozni menni, nem érzek semmi motivációt a munkára. Ezek szerint lehet munkahelyet kellene váltanom?


2018. máj. 21. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
41%

Ha jol latom steve jobsnak bejott az elet ugyhogy nem lehet hulyeseg amit mond

Viszont en ezt neked nem tudom megmondani neked

Erre neked kell rajonnod

2018. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, vagy feljebbjutni a ranglétrán.
2018. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem neked máshol se lenne kedved dolgozni.
2018. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki tud milliárdos vállalkozást felépíteni.
2018. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez a bullshit max annál tud működni(mint ő) aki már felbecsülhetetlen mennyiségű vagyon halmozott fel az életében, és ha bármit is tesz ma, attól ugyan úgy meg lesz a megélhetésre való holnap is.
2018. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezt még akkor csinálta, amikor még nem futott be az Apple.
2018. máj. 21. 16:31
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha én úgy élném a napjaimat mintha az az utolsó lenne, akkor pár napon belül úgy haza vágnám magam anyagilag, hogy az utcán kötnék ki csövesként. Tényleg olyan jó tanács ez a nagy bölcsesség?
2018. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt igaza.
2018. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Bullshit! Lehet hogy Steve Jobs-nál és más milliárdosoknál ez működik (elvégre annyi pénzük van már, hogy nem tudják mire költeni), de egy átlagember számára ez nagyon rossz tanács.


Az átlag magyar ember alig pár lépésre van a hajléktalanságtól. Örül, ha kijön hó végéig a fizetéséből, tudja fizetni a számlákat és az élelmiszert. Szerinted mondjuk egy átlag bolti eladó, aki keres 110 nettót, megteheti, hogy "bakker, nekem elegem van a munkámból, mostantól másképp élem az életem!"?

Pár hónap múlva már az áramot is lekapcsolnák nála, aztán sötétben nézhet bele a fürdőszobatükörbe!


Gyűlölöm ezeket a ki..szott bullshiteket...

2018. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább úgy értette, hogy olyan dologgal töltsd a napjaidat, ami tényleg érdekel és ami tényleg kielégít, ami iránt igazi szenvedélyt tudsz érezni.
2018. máj. 21. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!