Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lesz ma egy fontos állásinterj...

Lesz ma egy fontos állásinterjúm. Mi a jó válasz arra, hogy miért akarom otthagyni az előző munkahelyem?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg pár tanácsot adni?

2018. máj. 22. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagyok és ott nem láttam szakmai fejlődési lehetőséget. Én ezt fogom mondani. De nem biztos, hogy ez a jó válasz. :D
2018. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
91%
En az oszinteseg hive vagyok. Ha mellebeszelsz siman leveszik. Mond meg a frankot! :)
2018. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

1-es a jó : "nem látom a szakmai fejlődés lehetőségét ott" Ne szidd az előző helyet, az előző embereket, azt szorongva hallgatják - mert talán itt is ez lesz.

Semmi negatív nem kell, csak pozitív!

pl. "Mi a hibád?" - Szeretem jól átgondolni a feladataim, és ez időigényes- néha ez gondot okoz.

2018. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
-mert rátok találtam...(közös nevetés)
2018. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 nemaRendőrség ***** válasza:
37%
Miért akarod otthagyni az előző munkahelyed?
2018. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Jó válasz? ..... Ha így menne egy állásinterjú, akkor mindenki egy betanult sablont mondana. Ez nem töri érettségi, hogy mi a jó válasz.

Az meg sem fordult a fejedben, hogy őszinte legyél? Szép gyerek vagy...

2018. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Simán mindhatod azt, hogy velük egy meghatározott munkakör betöltésére szerződtél, de azóta szakmailag sokat fejlődtél, ezért már képzettebb munkaerőt igénylő, jobban fizetett állást akarsz.


Ha kérdezik, hogy nem érzed-e úgy, hogy a váltással cserben hagyod őket, akkor meg mondd hogy nem, mert helyetted beajánlod egyik ismerősödet, aki mindenben alkalmas és motivált lesz arra a munkára.

2018. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Na megint a hülyeség már bocs.


Ha van melóhelyed miért akarsz másikat?


Ezt tényleg ha megkérdezik akkor nem is lehet rá mit mondani.


Nekem mindig úgy volt hogy ha nem "jött be" egy munkahely, beadtam a papírokat vagy beültem az autóba és hazamentem, majd otthonról pályáztam másik helyre.


És mikor beszéltem valakivel az állásinterjún mondtam neki nincs állásom, vegyen fel és kész.


De ez tényleg hülyeség, ha valami gondod van a jelenlegi helyeddel akkor lépjél le, ilyen nincs is.

2018. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

"Ha van melóhelyed miért akarsz másikat?"


Ezen most jót röhögtem!!!! Egész életében ugyanott kell maradnia vagy mi? Micsoda elmés kérdés.... Nekem is volt munkahelyem is kiléptem, találtam egy jobbat. Ki hallott már ilyenről, nem igaz?.....

2018. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted erre miért kérdez rá? Nincs jó vagy rossz válasz. Tudni szeretné az okot.

Az valóban fontos, hogy ne szídd a mostani munkahelyed, és ne azt mond, hogy mindenki utál és sok a konfliktusod. :) De egyébként megmondhatod az igazat.

Pl. megmondtam, hogy a munkakörömmel elégedett vagyok, de a fizetéssel nem, és az új helyre könnyebb lenne bejárni is. Simán felvettek. Tudod miért? Mert nem egy netes sablon szöveget nyomtam, mint aki azt se tudja, hogy mit akar.

2018. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!