Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a BOSCH budapesti...

Milyen a BOSCH budapesti fejlesztőközpontjában dolgozni mérnökként?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a váltáson. A jelenlegi munkahelyemen az zavar a leginkább, hogy a fizetésem nem emelkedik az árak emelkedéséhez hasonló mértékben, a kollégák zárkózottak, a munka pedig mondoton. Azoktól kérdezném, akik ott dolgoznak, muilyen az a munkahely?

2018. máj. 24. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lesz itt szerintem olyan aki ott dolgozik.

Nekem ismerősöm Hatvanban dolgozik.

Ugyanaz, mint az Audi, egymás hátán akarnak felmászni az emberek. De a bér, munkakörülmények stb rendben van.

2018. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bér, munkakörülmények rendben vannak.

Az, hogy az adott pozíció milyen, illetve hogy fogod érezni magad az nagyban függ a leendő vezetődtől is. Alapvetően nagyon családias hangulat tud kialakulni (nekem kicsit már túlságosan sok néha).

Szakmailag is vannak kihívások, de ez megint nagyban függ az adott munkakörtől és a terméktől, amin dolgozol. Ugyanazon pozícióban különböző osztályokon teljesen más színvonalú "mérnöki" munkát végezhetsz.

Egyébként pedig tipikus multi annak minden előnyével és hátrányával. Jelentkezz bátran, veszteni nem fogsz semmit.

2018. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ott dolgoztam, és egyetértek az előzővel, csak pár kiegészítés:

-fizetésemelés ott se nagyon van, ez nem csak saját tapasztalat, hanem másé is

-nagyon változó mennyire hajtanak. Van olyan részleg ahol kihajtják a beled, és van ahol langyos vízben elüldögélhetsz. De cégen belül váltani, ha rossz helyre kerültél, mérnökként gyakorlatilag lehetetlen, vagy csak kb. 3 év után lehet. Ha programozó vagy, az más tészta, de a programozók amúgy is könnyebben váltanak.

-nagyon nyomatják a cégpropagandát, bár szerintem máshol is így van.

-autóipar természetesen, annak minden velejárójával

2018. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!