Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket is idegesít, amikor a...

Titeket is idegesít, amikor a munkahelyi wcben rátok oltják a lámpát? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Valaki a munkahelyen folyamatosan szétnézés nélkül oltja le a wcben a villanyt... most a legutóbbi alkalommal konkrétan két fülke volt foglalt(az egyikben én voltam), és a harmadik hölgyike fogta magát és lekapcsolta kifelé....


Milyen újkeletű zöld hippi szokás már ez? Miért kell? Még megérteném, ha úgy kapcsolja le, hogy nincs benn senki... de állandó jelleggel rám van oltva a villany, és több kolléganőm is panaszkodott már erre.


Mindig ki szoktam szólni, és van hogy célt ér, és akkor visszakapcsolja a villanyt, de legtöbbször meg se hallja és kimegy...


Ráadásul mozgásérzékelős, szóval magától is leoltódna, ha nincs benn mozgás, de valaki ezt a koncepciót sem képes felfogni...


Már üzenetet is hagytam a kapcsolón(sticky note), de másnapra egyből leszedték.


Ötletek, hogy mivel lehetne kiiktatni az agyatlanul, ész nélkül környezetvédőt?


Köszi, Üdv



2018. máj. 24. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én ezért viszek mindig telefont, de az is jó, ha a kapcsoló fölé kiragasztjátok, hogy: "NE KAPCSOLD LE!"
2018. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Már a kiírás meg volt, mondom, másnapra le is szedték onnan, és megy minden ugyanúgy tovább...


valószínű fogok még ilyen üzeneteket hagyni, hátha rájön, hogy a fákat is írtjuk, ha mindig leszedegeti, én meg mindig újat rakok ki :D:D:D

2018. máj. 24. 12:59
 3/16 anonim ***** válasza:
alkoholos filc a csempére az teljesen megkíméli a fákat :D
2018. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:D jó lenne:D


Sajnos vszeg kirúgnának vandalizmusért hehehehehe :D

2018. máj. 24. 13:10
 5/16 anonim ***** válasza:
nem mondta, hogy írd is alá :D
2018. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hangos fingással tudasd hogy nincs egyedül
2018. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat en a helyedben a kovetkezo esetnel ele allnek es valahogy igy tudatnam a nemtetszesem:

A kurW@ anyadra kapcsolgasd a lampat.


Aztan visszalokdosnem, es felkapcsoltatnam vele, majd folytatnam a wc-zest ahol abbahagytam.


Viccet felreteve, beszeld meg vele es kesz. Ha nem erti, akkor hasznald azt a technikat amit fentebb leirtam.

2018. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tud idegesiteni mert mozgasra kapcsol fel a villany, igy meg ugy sem tudod felejteni.
2018. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, hogy ki az illető, már rég beszéltem volna vele.


Hiába mozgásérzékelős, van hozzá kapcsoló is, és be is van kötve sajnos....

2018. máj. 24. 13:56
 10/16 nemaRendőrség ***** válasza:
85%
Kend be szarral a kapcsolót
2018. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!