Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a hétre ígértek visszajelzé...

Ha a hétre ígértek visszajelzést egy pozícióról, azt már buktam vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy cégnél több állásra, az egyikről múlt pénteken visszautasítottak. A Másikra behívtak mégegy körre a vezetővel volt tárgyalás múlt hétfőn, aki azt mondta az interjú végén, hogy benne vagyok az első három jelöltben és egy héten belül értesítenek. Még nem szóltak, de nagyon szeretném az állást. Szerintetek van esélyem, vagy soha nem hallok felőlük?

2018. máj. 24. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha soha nem hallassz felőlük, akkor az egy komolytalan cég, azokat szerintem kerülni kell. Én eddig minden "majd értesítünk" típusú interjú után kaptam ajánlatot.
2018. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez egy elég nagy cég, országosan ismert, úgyhogy nem hiszem, hogy ellinkeskednék a dolgot, vagy komolytalan lenne, pályakezdő pozícióra elég rendesen megversenyeztettek minket, csak mióta nagyjából be tudom lőni, hova szeretnék menni dolgozni, azóta egy hasonló cég az ideál és most nagyon rá vagyok pörögve, hogy megkapjam
2018. máj. 24. 20:31
 3/3 A kérdező kommentje:
ráadásul amúgy van is tapasztalatom, pont a konkurens cégnél voltam gyakornok ugyanebben a munkakörben, szóval nagyjából minden passzol, a munkatársaknak is szimpatikus voltam és még ismerős is van... szóval nagy pofára esés lenne, ha bebuknám
2018. máj. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!