Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te csinálnád ezt a munkát...

Te csinálnád ezt a munkát ennyiért? Amikor egy cég embert keres adott munkára miért nem teszi fel magának ezt a kérdés a főnök?

Figyelt kérdés

Amikor egy cég adott munkára embert keres és aztán csodálkozik hogy senki se jön, vagy aki jön, az elmegy 1 hónap alatt, meg olyan jön aki most jött a sittről és a nevét se tudja leírni-és ezen csodálkoznak, nem értik miért van ez...


.... akkor a főnökök miért nem teszik fel maguknak a kérdést: te dolgoznál ennyiért ebben a környezetben ezt a munkát végezve? Szar momoton melót szar környezetben szar pénzért egy csaló lehúzó részidőre bejelentő túlórát nem fizető munkáltatónak?

És ha ezt végiggondolja már egyből nem csodálkozna rajta miért nincs embere....

Nem ilyen egyszerű lenne?


És erre most majd jön a kioktatás hogy hát értsd meg ennél többet nem tud adni!

Oké értem, de ő meg azt kell megértse hogy ennyiért nem lesz senki olyna majom hogy elmenjen ilyen helyekre úgyhogy.... úgyhogy ezúttal bizony a munkáltató kerül a bráner rossz oldalára.


2018. máj. 26. 09:26
 1/7 A kérdező kommentje:

És ne kezdjük el hogy majd kitelepíti a cég magát külföldre... dehogy telepíti az ki.... hát hol van annak arra pénze.


Meg jönnek az ukrán melósok.... hát.... és hol vannak? Jöhetnek.... de ennyi szar húgy pénzért azok se jönnek. Ide nem.

2018. máj. 26. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyeken úgyis csak hasznot akarnak húzni az alkalmazottakon. Nem érdekli őket, hogy normális környezetben, normális pénzért dolgozzanak.


Szerintem tisztában vannak vele, hogy épeszű ember nem vállalná el az adott munkát, de reménykednek benne, hogy sikerül találniuk 1-2 idiótát, aki majd elvégzi a melót.

2018. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyek "átutazóknak" való. Tisztában van a vezetőség is, azzal hogy car amit kínál, de ők nem állandó embert keresnek, hanem aki éppen megszorul. Elveszíti a munkáját sos kell másik, elhelyezkedik ilyen helyen, közben keresgél, aztán megy tovább.

Nem fognak változtatni ameddig lesz olyan aki odamegy dolgozni. Biztos van pénze a cégnek, de ezt ugye nem kötik az alkalmazott orrára.

2018. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt magyarázom.


Inkább bezár a cég de több pénz nincsen.


Ez ma ebben az országban a leosztás:


1. ha felvesznek és szerencséd van: havi 140.000 nettó.

2. ha haver vagy : havi 200.000 nettó.

3. max fizetés: havi 240-280.000. ez a plafon.


Egész egyszerűen többet nem adnak, akkor kiürül a cég, én láttam már ilyet.


Mindenki megy haza, több pénz nem lesz, akkor senki sem csinál semmit, kiülünk az utcára.

2018. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ennyire nehéz elhinni, hogy létezik közgazdaságtan?

De ne is nevezzük annak, legyen csak józan paraszti ész.

Ha egy cég túl keveset fizet, akkor nem lesz embere.

Erre vagy bért emel, vagy bezár, vagy vendégmunkásokat foglalkoztat, vagy automatizál vagy külföldre helyezi át a telephelyét.


Ezt annyira nehéz megérteni, hogy napi 5 kérdést fel kell tenni róla?

2018. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert kb ugyan annyit fizet vagy egy kicsivel többet mint a konkurencia, és azt hiszi hogy az már nagyon jó piacképes fizetés. Igaz normálisan megélni nem lehet belőle, de ők azt hiszik.
2018. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függ hogy mennyi a kínált fizetés. Kereslet-kínálat, politika, technológia, gondolkodásmód stb. A 4-es leírta nagyjából. Én remélem 10-(15-20) év múlva már nem kell feltenni ilyen kérdéseket.
2018. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!