Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mitévő legyek, mit...

Most mitévő legyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg vagyok egy jó akaróm feltörte a Facebookomat és minősíthetetlen hangnemben írt a nagy főnökömnek.

Olyanokat írt hogy te büdös k**** te r***** nagyon jól tudom mit csinálsz bent lopod a pénzt és nem csinálsz semmit most már elegem lett és kitalálok mindenkinek. Azt hiszed ezt megúszhatod nem érdekel ha kirúgnak akkor is elmondom mindenkinek...


2018. máj. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Azonnal hívd fel a főnöködet és magyarázd el mi van utána pedig kérd meg hogy tiltsa le a facebookodat
2018. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen emailben. Szerencsére és napközben észrevettem és egyből mentem is elnézést kérni és megmagyarázni a helyzetet. A főnök teljesen megértő volt, mondta, hogy meg is lepődött, mert ismer annyira, hogy az ilyen primitív stílus nagyon messze áll tőlem, de így hogy jöttem szólni már mindent ért. A jelszavaimat megváltoztattam, több biztonsági beállítást tettem fel és sírtam egy sort magamban, hogy ugyan mivel érdemeltem ezt ki, hogy valaki ilyet tesz velem, hogy az állásom, megélhetésemet kockáztatja. Kitartás! Keresd meg a főnököd és mond el mi történt.
2018. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!