Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a nyíregyházi Jász-plas...

Milyen a nyíregyházi Jász-plasztikban a diákmunka?

Figyelt kérdés
Mennyire hajtós? Ott dolgozókról, légkörről mit lehet tudni?

2018. máj. 28. 10:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Szar. Én utáltam ott lenni. Szerintem a diákmunkák legalja. Ugyebár szalag mellett kell dolgozni, szerintem elég fárasztó. Nekem rossz tapasztalataim vannak. Úgy beszéltek velem, mint egy kutyával. Már első nap ott sírtam. A helyedben nem mennék oda. Az Electrolux-al sokkal jobban meg voltam elégedve. Ugyanúgy szalag munka, ott viszont nagyon emberségesek. Hogyha elakadsz vagy lemaradsz segítenek. Electroluxban szerettem dolgozni. Plasztikban utáltam, mindig gyomoridegem volt, de kellett a pénz úgyhogy csináltam egy darabig
2018. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JPNyh válasza:
33%
A válaszoló negatív élménye kapcsán ezúton sajnálatát fejezi ki a Jász-Plasztik Kft. nyíregyházi üzeme! Mi is lelkiismeretes, elégedett munkatársakkal szeretnénk dolgozni, akik gyakorlati tapasztalataikkal támogatják a munkavégzés jelenlegi folyamatát. A vélemények által is fejlődhetünk, ha az nem destruktív kritika, hanem építő szándékú negatív állásfoglalás. Lehetőségünk megbizonyosodni a megalapozottságáról és szükség esetén javító intézkedéseket hozni akkor lehet, ha tudunk róla. Van erre a célra kialakított megfelelő fórum (pl.üzemben kihelyezett véleményláda) illetve személyesen a vezetés felé is megtörténhet a vélemény kinyilvánítása!
2018. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elment Marika néni. Jöhettek! 😄
2019. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
A fizu is jobb, mint máshol a környéken. (Nem diákmeló)
2019. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!