Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket milyen gyorsan hivnak...

Titeket milyen gyorsan hivnak vissza miutan jelentkeztetek egy allasra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 17:41
 1/10 Metionin ***** válasza:
Változó, volt ahonnan egy héten belül hívtak és van ahová több mint egy éve jelentkeztem de azóta sem hallottam felőlük.
2018. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Változó, a mostanira egy évet vártam, máshova három nap múlva felvettek.
2018. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó.


Szombaton délután jelentkeztem valahova, ma megkerestek.

2018. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
30% visszajelez e-mail-en, hogy nem kellek, 5-10% behív, a többi nem jelez.
2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, ahol még aznap délután visszahívtak, hogy akár aznap mehetek interjúra.

Volt olyan, aki 5 hónap után hívott fel, hogy felvettek...

2018. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen volt, ahonnan soha nem jeleztek vissza, és olyan is volt, ahol az első kör után 1,5 hónappal később akartak behívni második körre.


Általában 2-3 nap, legfeljebb 1 hét telt el az önéletrajzom elküldése és az interjúra meghívás között.


A jelenlegi munkahelyem viszont minden képzeletet felülmúlt: Csütörtök éjjel jelentkeztem, péntek reggel 9-kor hívtak, megbeszéltünk egy talákozót a következő hétre. Az interjú végén mondták, hogy majd pár napon belül értesítenek az eredményről, viszont az ajtóból visszahívott a főnök, hogy "tudja mit, úgyis maga a legjobb, meg elegem van a felesleges körökből, szóval fel van véve". :D

2018. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lyopersicum Solanum válasza:
Volt, ahová péntek este beküldtem az önéletrajzom, és hétfőn már fel is hívtak, kedden mentem is interjúra. Volt, ahonnan egy hét múlva jeleztek vissza, volt ahonnan 1,5 hónap után. Ha valahol 1,5-2 héten belül semmilyen visszajelzést nem kapsz, akkor azt hagyd szerintem. Ha hosszabb idő alatt jeleznek csak vissza, valószínűleg nem vált be az első jelölt, és próbálkoznak sorban a többivel..
2018. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó. Nekem is volt olyan, hogy 4 nap múlva be is hívtak, a jelentkezés után kb. 1,5 héttel már ott is dolgoztam.

Általános szabályként TALÁN az mondható, hogy ahonnan 2-2,5 hétig nem jön semmilyen visszajelzés, az egy ideig mindenképpen bukó. De az még lehetséges, hogy ha csak kicsivel marad el az ember a kívánalmaktól, elrakják a CV-jét és ha újra keresnek embert hasonló pozícióba, később behívhatják.

2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rekord hossz majdnem öt hét az életrajz elküldése, és az interjú között, majd utána ismét négy hét, mire szóltak, hogy jöhetek.

Rövidségre pedig délelőtt 11 körül ment a CV, délután fél kettő- kettő között hívtak, hogy mikor tudnék bemenni?

2022. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy rengeteg múlik az adott osztály, csoport vezetőjén: amikor felmondtam, a főnököm folyamatosan járt a HR nyakára, hogy nagyon sürgős, ne üljenek hetekig a jelentkezéseken.
2022. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!