Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is szórakozott a munkahelyen?

Más is szórakozott a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Hosszas kihagyas utan , gyereket neveltem , munkaba alltam , es új hely volt új emberek , azon kaptam magam h megfelelesi kenyszer miatt vagy miert iszonyat szórakozottvagyok, amit ök is érzékeltek , sajnos , mindent többször kellett elmondani , es szégyelltem magam , gondoltam hogykirúgnak .

Igaz, gyerekkoromban is szórakozott voltam , de akkor nem szerettem a suliban , mert szeparaciós szorongásom volt , sirtam a szuleim utan .

Nem tudom miröl van szó, de most egy félév után beleszoktam es mar nem vétek el hibákat

Ehhez szuksegem volt a turelmukre, es arra h megszokjam , megszeressemköztük lenni .

Nem tudom , mas is van/volt igy ?

Nem tudom h mi lesz a vége , ha ottmaradokvagy nem , kirúgnake?

Bocs , mobilról irok, nem fogad szót , helyesiras nem ok.



#bizonytalanság #isten segits
2018. máj. 28. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már betanítottak és ott vagy féléve akkor nincs már mire fogni hogy bénáskodsz. Kapd össze magad, mert egy olyan munkahelyen ahol felelősség van ott nem lehet arra hivatkozni, hogy neked rossz gyerekkorod volt, meg szórakozott vagy. Hibázol mész a börtönbe.
2018. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Buszsofőr is hivatkozna arra jaj de szórakozott vagyok, áthajtana a piroson elütne 18 embert a zebrán, 500 méterrel arrébb meg belerohanna a fába. Mit szólnál hozzá ?!
2018. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez volt a szomorù valóság , en sem tudom az okát

De mi lesz ezentúl , ha már nemhibázok most már ?

Túl kesö ?

2018. máj. 28. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindent sokszor el kell mondani, sok mindent elfelejtek, nem tudok egyszerre több mindenre figyelni, szóval ha valamin dolgozok éppen és odaadnak valamit vagy kérdeznek akkor annak annyi. Viszonylag kevés embernek van itt hasonló végzettsége (kb senkinek) szóval nem fognak ilyen miatt kirúgni, meg talán azért fejlődök is, még új vagyok a munkapiacon.
2018. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetoen mindenki vet neha hibakat, de ugy vettem eszre, masok hozzaallasa ezekhez attol fugg, milyen viszonyban vagytok. En konnyen baratkozom kollegakkal, birjuk egymast, igy az aprobb hibakon maximum egy pillanatig idegeskedunk, aztan szunetben mar nevetunk rajta es nem ugy van eloadva, hogy mekkora bena az illeto, semmihez sem ert... ellenben van par kollega aki nem olyan beszedes, nem ismerjuk, az o hibaikat sokkal csunyabban beszeljuk ki. (Nem szep dolog, de ez van.) Nyilvan nem sulyos, embereleteket vagy vagyonokat kovetelo hibakrol beszelek most :D Szerintem a hozzaallas akkor valtozik, ha teged is jobban megismernek es megkedvelnek.
2018. máj. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!