Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fogalmam sincs mit kezdjek...

Fogalmam sincs mit kezdjek magammal. Céltalanság?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudom magamnak elképzelni, hogy melyik szakma lenne hozzám megfelelő. Persze választhatok ezt meg azt, de mintha senmi sem motiválna. Pedig később majd szeretnék egy normális munkahelyet, ahol élvezek lenni és nem szenvedés minden napom.

1 éve dolgozom suli mellett, utálom, beleunok az életbe. Azon gondolkodom folyamatosan, hogy mégis mit kellene csinálnom, nem jutok egyről a kettőre.

Ti hogyan találtatok meg hogy mit akartok csinálni az életben? :( Csak 19 éves vagyok és tudom, van még időm... Mégsem akarom pazarolni az időt.


2018. máj. 29. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még érettségi előtt állok, mondhatni "bőven". Már halványan körvonalazódnak elképzelések a fejemben, de attól tartok nem leszek képes megvalósítani őket vagy éppen nem lesz kellő bátorságom hozzájuk. Szeretnék majd továbbtanulni, egyetemre menni, csak attól félek, hogy a tanulás terén nem lesz elegendő motivációm, kitartásom.
2018. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, h nem vigasztal, de én 30 évesen sem tudom, h mit akarok dolgozni, mi akarok lenni.


Annyit tudok, h külföldre akarok menni néhány éven belül, most irodában dolgozom családi cégnél.

2018. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!