Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manna ABC mint munkahely? ...

Manna ABC mint munkahely? Tekintve a cég ajánlatát (3 műszakos munkarend,8órás munkaidő,170-200. 000 Ft/hónap) megéri itt dolgozni?

Figyelt kérdés

Rákerestem már, hátha valaki megosztotta mit gondol, Facebookon voltak is kommentek egy álláshirdetés alatt, nem pozitívak (2014-es kommentek, nekem frissebb vélemény kellene), valamint abból kiindulva hogy nagy munkaerő hiány van, lehet hogy változtattak a "magatartásukon"?


Tudom hogy van cég aki a 11 órát is bejelenti 8-nak, de pl a Mannáról abban a 2014-es bejegyzésben azt olvastam, hogy ők bejelentik a 8 órás munkavégzést 6 órának.


Akkor most jó az a 170-200.000Ft-os fizetés, vagy ehhez a 3 műszakhoz képest kevés?


Szeretném ezt az egészet tisztán látni, mert még olyat is olvastam, hogy a károkat is a dolgozó fizetése sínyli meg ... nem tudom hogy ez már csak egy gonosz megjegyzés volt-e, vagy sajnos valóban történik ilyen..


Az álláshirdetési stílusuk viszont egészen más lett, kommentbe bemásolom inkább mind a kettőt, amit egy 2014-es hirdetésként találtam és az oldalukon lévőt is, mert a linkek egszer elérhetetlenek lesznek, nekem meg most ez tűnik a legegyszerűbbnek.



2018. máj. 30. 09:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Álláshirdetés 1-


"2014. március 8.

Bolti eladó


Manna ABC hálózatába tartozó üzletekbe keresünk bolti eladó kollégákat.


Feladatok:

beérkező áruk árazása

áru polcra történő kihelyezése

csemegepult

pénztár

vásárlók szakszerű kiszolgálása


Munkaidő:

három műszakban

06:00-14:00

14:00-22:00

22:00-06:00

Előnyt jelent:

- szakmai tapasztalat,

- nyelvtudás

- ismerd a 10 parancsolatot



Miért csatlakozz a Manna csapatához?

- piacképes, fokozatosan emelkedő fizetés

- garantált szakmai fejlődés

- előrelépési lehetőség

- fiatalos, lendületes csapat

- biztos gazdasági háttérrel rendelkező cégcsoport"

2018. máj. 30. 09:18
 2/8 A kérdező kommentje:

Álláshirdetés 2-


2018.05.30.-án az oldalukon:



"Bolti eladó, pénztáros munkakör

A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy vásárlóink igényesebbek az átlag élelmiszerbolti vásárlóknál, ami mind a polckép megjelenésében, mind a velük való bánásmódban meg kell, hogy nyilvánuljon. Pontosan ez az oka annak, hogy mikor hozzánk érkezel egyből csapattagként kezelünk, így lehetőséged nyílik gyorsan átlátni minden folyamatot!


Ha velünk szeretnél dolgozni örülnénk, ha:

a kereskedelmet szeretnéd

csapattagként viselkednél, hisz mi ezért vagyunk erősek

nyitott lennél a tanulásra: a Manna ABC boltjaiban teljesen más dolgozni, mint máshol

Természetesen a kereskedelmi tapasztalat itt is nagy előnyt jelent, de ne csüggedj, ha még nem tettél próbát, segítünk megtanulni hogy működik ez a világ!


A napi munkavégzés során számunkra a legfontosabb, hogy a vásárlóink azt kapják, amit elvárnak a Manna ABC-től. Ebben nagy szereped van mivel 3 műszakos munkarendben a(z)

áruk megfelelő kihelyezése, feltöltése

pénztári feladatok ellátása

a bolt folyamatos tisztán tartása

mind-mind a napi rutin részét képzik, s a csapattal közösen dolgoztok azért, hogy ez megvalósulhasson.


Az elvégzett munka gyümölcse nem minden esetben a fizetés, olykor egy pozitív megerősítés is épp oly fontos. Cégünk Dolgozóira figyelünk, olyan juttatási csomagokat dolgozunk ki hónapról – hónapra, amivel motiválni tudunk Téged! Mivel nem ismerjük az igényeidet, kiemelünk pár dolgot, természetesen a személyes interjú során ennél több információt is kapsz:

fix bejelentett főállású alkalmazotti munka (8 órás bejelentés)

nincs próbaidős bér, az első naptól kezdve ugyan azt kapod mint egy 4-5 hónapja itt dolgozó – fix órabér, éjszakai / hétvégi / ünnepnapi műszakpótlékok, BKV bérlet költség térítés (70%), vidéki utazási költség térítés (80%)

betanulási lehetőség, mentor program keretein belül

csapatépítő programok, versenyek

fiatalos cégvezetés, humánus emberi hozzáállás

A fizetésed határait Te szabod meg attól függően milyen műszakpótlékokkal egészíted ki, de biztosíthatunk, hogy átlagosan 170 - 200.000 Ft alatt nem fogsz keresni, ha vállalod a fentieket.

Nyomd meg a jelentkezés gombot, küldd el hozzánk elérhetőségeidet (Név + telefonszám), és mi garantáltan felkeresünk 2 munkanapon belül. Légy a Manna ABC csapatának tagja, dolgozz velünk, építsük együtt a karriered.

Munkavégzés helye: [link]


Munkába állás kezdete: Azonnal „

2018. máj. 30. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A semmitől jobb! Ha nincs más vállald el. Mellette kereshetsz jobbat ennyi..
2018. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti 40 órában dolgozol (átlagosan napi 8 órát, két napot pihensz), akkor nem rossz az a 170-200, főleg így, hogy végzettség sem kell.

Nekem ez a "Az elvégzett munka gyümölcse nem minden esetben a fizetés" meg mi mások vagyunk és legyél elkötelezettebb mint máshol, nekem ez annyira nem szimpi, kicsit túl nyomulós meg nagyzolós, de ettől még lehet jó munkahely.

Én a helyedben állásinterjúra elmennék, utána is mondhatsz még nemet, hogy jobb ajánlatot kaptál. Amire figyelnék, az a szabadság, mert folyamatos munkarendnél ez az egyik sarkalatos pont, illetve hogy mennyi a heti/havi órakeret, tartják-e a 40/160-at.

2018. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vállald el!

Ha nem tetszik, közben tudsz keresni tovább, ha meg tetszik, akkor maradsz. Pont. Ha nincs melód, akkor a semminél ez is jobb.

2018. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom ahhoz, hogy a semminél jobb. Próbáld ki, semmit nem veszthetsz, ha nem jön be, akkor keresel közben mást. Az biztos, hogy rohadt sok a meló. Én éjszaka szoktam néha bemenni, és sokszor olyankor is sorban kell állni a pénztárnál annyian vannak.
2018. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 2. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett a "vége"?
2018. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!