Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkakör problémák. Mit...

Új munkakör problémák. Mit tennének?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy 3 hónapja a munkahelyemen felajánlottak egy új pozíciót, amihez nincs végzettségem de betanulást biztosítottak és több fizut. Elfogadtam, mert több pénz ugye és érdekelt is az adott szak. Csak a bibi ott kezdődött, hogy aki helyére mentem az betanítani sem átadni nem tudta a dolgokat, mert azelőtt elment, mielőtt én odakerültem volna. Betanítás nuku, minden infót sokkal később vagy meg se tudok és kizárnak a munkából. Nem is a munkakörhöz tartozó feladatokat végzem, hanem kis piti sz*rokat. Közben az elődöm mégis visszajött ide dolgozni a másik munkahelye mellett. Konkrétan semmit nem tudok csinálni és csak cseszegetést kapok mindenért.

Szerintetek ez változni fog később vagy jó pofára estem és inkább lépjek le?



2018. máj. 30. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Fél évig bírtam ezt, egy új helyen, egy olyan munkakörbe, ami még nem is létezett-szerintem azóta sincs. Gondoltam majd együtt a vezetéssel "belejövünk", a munkatapasztalatom megvolt hozzá-nyilván ezért is vettek fel. De egyszerűen csak nekem volt fontos, hogy hasznos dolgot csináljak, illetve azt, amiért odamentem.

Kb 5 hónapra rá kaptam egy ajánlatot máshonnan, szinte gondolkozás nélkül elfogadtam. 1,5 éve ott dolgozom :)

2018. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha ott vagy már egy ideje és ennyire éeltképtelen vagy akkor hogy kaphattál magasabb pozíciót?

Első körben kapd össze magad, járj utána a dolgoknak, mit kell csinálnod, mi az ami nem áll rendelkezésedre, szerezd be. Mivel semmi konkrétumot nem írsz, ezért pontosabb tippet nem is lehet adni igazán.

A másik kollégával kapcsolatban pedig; kérd tőle, hogy az elmaradt betanítást tartsa meg.


Ha nem boldogulsz hívj össze meetingeket, ahol be tudod szerezni az információkat és mindenki szembesül vele, hogy nem adják meg a támogatást amit kellene és ezért rabolod az idejüket. A közvetlen felettesed is legyen ott ezeken a meetingeken.

2018. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!