Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti vállaltatok már el úgy...

Ti vállaltatok már el úgy munkát, hogy nem voltatok biztosak a tudásotokban?

Figyelt kérdés
Ha igen, végül mi lett belőle?

2018. máj. 30. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Vagy rámsózták. Az lett, hogy hamar belejöttem. Nem kell ráparázni a dologra. Nehogy azt hidd, hogy pl a manager, vagy a termelési igazgató-helyettes okosabb nálad. Frászt! Csak előadják magukat + megtanulták, hogy mindig határozottnak látszódjanak.
2018. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen több téren is, de tudtam, hogy megoldom :)

fel kell nőni a feladathoz, nagy terveim vannak, komoly céljaim, megoldom a problémákat, még ha jelenleg nem is állok rá készen

2018. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Konkretan nem biztos nem voltam benne, hanem tudtam, hogy nem tudom, de azt is tudtam, hogy menetkozben megtanulom. Igy is lett. Hataridore vegeztem teljes megelegedesre.
2018. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen... elkeseredettsegbol mar olyan helyekre.is jelentkeztem an o, amirol.meg hallani se.hallottam, nem.hogy csinaltam...

Felvettek 1 honap feszitett tempojú tanulás a németekkel, és 2.5 évig csináltam ott, majd tovább leptem....

2018. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, többször is.

Aztán dolgoztam rajta hogy sikerüljön. Ezt hívják szakmai kihívásnak, karrierépítésnek

2018. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :)
2018. máj. 30. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, amikor pályakezdőként elhelyezkedtem. Két év után mertem azt mondani, hogy mostmár belerázódtam, viszont a parám miatt látom az összes emberem legapróbb munkafolyamatát is és mindet meg is tudnám csinálni, ha nagyon akarnám. Az előnye, hogy bármilyen kérdésben tudok segíteni, ha valaki elakad egy fázisában. A hátránya, hogy túlspiláztam, nem kell ezt ennyire komolyan venni vezetői szinten és erre most kezdek csak rájönni, amikor azt látom, hogy az én főnököm az ég világon semmihez nem konyít és még csak a belső folyamatokkal sincs tisztában... Mindegy, legalább az én lelkiismeretem tiszta.


Aztán kineveztek még magasabb pozícióra, amitől ismét összecsináltam magam és el is mondtam a vezetésnek őszintén az érzéseimet, hogy hiszek magamban, tudom hogy menni fog, de a türelmüket kérem, mert biztosan lesznek apróbb/nagyobb anomáliák. Azt mondták éppen azért neveztek ki, mert tudják, hogy megvan a képességem hozzá(vagy a képesítésem inkább, nameg nem volt más, de ez a verzió nyilván nem hangzott volna olyan jól).

Boldogulok, tanulom. Már közel sem stresszelek annyira ezen a kérdésen, mint eleinte.

2018. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szinte mindig :) Kihívás és tudom, hogy éles helyzetben sokkal jobban tanulok új dolgokat, mert megvan a motiváció. Az előző helyemre a kísérlőlevélben összehordott kamu miatt vettek fel. Egy hét múlva már én voltam a legjobb azon a területen :D

Alkalmi munkákat is vállalok így. Például egy csomó ismerősöm azt hiszi rólam, hogy webfejlesztő vagyok. Ebből annyi igaz, hogy van Joomla tanfolyamom, meg egy felsőfokú multimédia fejlesztő, de nem tudok programozni. Lövésem sincs a PHP-ről és a CSS-t is csak visszafejteni tudom, kódokat írni nem. De ha megbíznak egy weboldallal, általában elvállalom. Jóval olcsóbban, mint a piaci ár, de cserébe hosszú határidőre, mert sokat kell googleznom :) A programozást és a designt kiadom valakinek, a szerkezetet meg a tartalmat pedig megcsinálom :)

2018. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt jo, hogy megkerdezted, mert engem is megnyugtatnak a valaszok. Diwlomam megvan az adott szakmabol, de meg sohase dolgoztam benne es most lassan talan akad lehetosegem ra. Majd kiderul, hogy mi lesz. :)
2018. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, gyakorlatilag minden egyes projektemnek így álltam neki, olyan a szakmám ahol ez benne van - elindul a projekt, és az első pár hét alatt fel kell szívnod mindent, ami kelleni fog hozzá.


Ez kihívás, nem szabad tőle megrémülni, ha szembesülsz pár ilyennel, utána már sokkal lazábban megy :)

2018. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!