Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt más is olyan aki a...

Van itt más is olyan aki a végzettségét tekintve nem igazán tudja neki milyen munkát is kellene végezni a munkahelyén? Többit alább.

Figyelt kérdés

Elmondom miről lenne szó.


Adva van nekem egy mérnök diploma.


De komolyan mondom nem igazán tudom nekem mit is kellene tenni a munkahelyen, olyan értelemben, hogy most pl. számítógép előtt ülni és tervezni? Vagy telefonálgatni és ügyfelekkel "beszélgetni"? Vagy teszem azt, cégeket felhívni és valamit értékesíteni?


Honnan tudja az ember hogy mit kellene neki tenni? Most felvettek egy céghez, 1 éve vagyok ott, technikusnak vettek fel és volt amikor takarítottam, holnap megyek valahova falat vésni, fúrni faragni, de nem vagyok benne biztos nekem ilyen végzettséggel ezt kellene e. A főnök ezt mondta mondom akkor menjünk, fizetést kapom, annyi.


De honnan kellene tudnom nekem pontosan mit is kellene tennem? Vélemények?


2018. jún. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

1, Amikor jelentkeztél, akkor kellett, hogy legyen egy leírás a pozíciódról.

2, Az állásinterjún meg kellett volna beszélni a részleteket ezzel kapcsolatban.

3, Kapnod kellett volna egy leírást, hogy milyen feladatok ellátása a felelősséged és ezt aláírni, hogy tudomásul vetted és elfogadtad.

2018. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Technikusnak vettek fel, arra jelentkeztem az interneten.


Nincs benne részletes leírás.


Múlt héten pl. egy mosógépet kellett cipelni, ez volt az egyik "feladat".


Ja meg annyi hogy ez előtt a hely előtt egy olyan cégnél dolgoztam ahol számítógép előtt ültem, email-eket küldtem meg elintéztem pár telefont, de onnan próbaidőn belül mennem kellett, sajna.

2018. jún. 4. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de milyen mérnök vagy, hogy nem tudod, mi a feladat.

Egy rakás pályakezdő vagy a cégnél új beosztottam van., de megtalálják a munkát, sőt úgy kell letiltanim őket néhány dologról, mert szerintem nem prio 1-3

2018. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!