Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fizikai munkavégzéshez muszáj...

Fizikai munkavégzéshez muszáj ing, zakóban megjelenni az önéletrajz képén?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
előny
2018. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mint munkaadó, szívesebben látnék egy IGÉNYES, de akár munkásruhában készült képet.

[link]

Ilyesmire gondolok.

2018. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De minél ápoltabb, elegánsabb vagy a képen, annál szimpatikusabb lehetsz. Egy normálisabb ing is elég lehet ilyen esetben. Én dolgoztam HR vezetőként, és nyilván nem dobtunk ki önéletrajzot azért, mert nem volt zakóban az illető. Még vezetői pozíciónál sem.
2018. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj de hidd el előny. Ing legyen rajtad, legyen beállítva a hajad és az arcszőrzeted is rakd rendbe vagy borotváld le. Ez előző ellen szólva HR alkalmazott barátnőm is és aki kopott pólóban a rendezetlen arcszőrzettel és hajjal küldi be a CV-jét az automatikusan megy a tartalék mappába tehát ha nem tudja feltölteni megfelelő CV-sekkel a létszám keretet akkor őket veszi elő. Persze ez alkalmazotti szinten van szerintem ha felső vezetőként nem hajlandó felvenni valaki egy öltönyt vagy inget az kuka.
2018. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!