Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egy-egy hónapos munkákat...

Az egy-egy hónapos munkákat írjam bele az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Az egyetemen januárban végeztem. Decemberben dolgoztam egy webáruháznál adminisztrátorként, viszont megszűnt az a cég, így el kellett jönnöm januárban. Aztán márciusban egy könyvelőirodában dolgoztam adminisztrátorként, de onnan indoklás nélkül elküldtek.

Ezeket írjam bele az önéletrajzba? Mert sajnos ennyi tapasztalatom van. Csak ha meg nem írom bele akkor azt hiszik hogy egy fél éve semmit nem csináltam. Mi a jó megoldás?


Köszönöm a segítséget!


2018. jún. 5. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ezek a munkák nem voltak bejelentettek sajnos.
2018. jún. 5. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azokat írom be, ami az adott állásnál előnyt jelenthet.

Meg nem írom le, hogy januártól februárig, csak hogy 2017 és ha rákérdeznek, akkor el lehet mondani.

A szakmai gyakorlathoz is csak évszámot írtam.

A nem bejelentetteket is beleírom, mert a gyakorlatomra kíváncsiak

2018. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja meg a diák munkát se így írom, hanem a konkrét céget, ahová küldtek.
2018. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jún. 6. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
En nem szoktam beleirni, de interjun elmondom, hogy dolgoztam 1-2 helyen rovidebb tavon is.
2018. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!