Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vészcsengő állásinterjún?

Vészcsengő állásinterjún?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam állásinterjún egy fagyizóban, ami kb. 3 percig tartott. Ma lesz a próbanapom, mivel kétségeim vannak a helyet illetően. De a tulajdonos egy koszos pólóban jött "interjúztatni" és le se ültünk, hanem állva a pultnál kérdezett ezt-azt, rengeteg vendég volt, a hely nem tetszik, az ott dolgozók pedig olyan stresszesen néztek ki, hogy megszólalt a vészcsengőm. Úgy jöttem el, hogy biztosan nem akarok ott dolgozni. Dolgoztam étteremben és sokkal több vendégünk volt, mégsem voltunk ilyen stresszesek, a főnököm is megtiszelt azzal, hogy egy ingben intrejúztatott anno és legalább leültünk stb. Ti elvállalnátok ezt a munkahelyet a helyemben?

2018. jún. 6. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem kell sürgősen munka és még van időd akkor keress egy normálisabb helyet
2018. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 6. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fizuban tudja kompenzálni a szokásosnál kellemetlenebb munkát, akkor elvállalnám.
2018. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!