Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A próbaidőm felénél miért hív...

A próbaidőm felénél miért hív be a főnököm elbeszélgetésre? Emailben értesített, hogy jövőhéten hétfőn 11 órakkor vár elbeszélgetésre.

Figyelt kérdés

#hívás #próbaidő alatt #elvrszélgetésre
2018. jún. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni! Lehet, hogy meg akarja kérdezni nyugodt körülmények között, hogy érzed magad, megkapsz-e minden segítséget! Esetleg értékelni akar az eddig látottak alapján! Nyugi! :)
2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amit az első mond, vagy az lesz az utolsó napod, kb ez a 2 lehetőség van.
2018. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gond lenne a munkáddal, nem várna jövő hétfőig. Szerintem sem azért rendel magához, mert ki akar rúgni. Mint írtam, nem várna majdnem egy hetet vele. Majd írd meg, miért hívatott. :)
2018. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve minden 4. héten elbeszélgetés van, mindenkivel, betanítási lapon is rajta van
2018. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit kell ezen parazni, lol?
2018. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül,miért hívatott?
2018. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem volt. Kb. egy tucat kérdést tettek fel. Pl. Hogy érzem magam a munkahelyen, milyen a munka, a kollégák. Kik segítettek az elején. Tesztelték mennyire vagyok moszerolos. Konkrétan rakerdeztek egy-egy kollégákra. Van e olyan aki sokat pletykál stb...
2018. jún. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!