Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek közül melyik a legnehezeb...

Ezek közül melyik a legnehezebb/legrosszabb munka?

Figyelt kérdés
Mekiben éttermi dolgozó, Tescoban árufeltöltő vagy több műszakos gyári melo?
2018. jún. 6. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az árufeltöltés az jó, nem tudok negatívumot mondani.

A másik kettő az szívás tud lenni.

2018. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Diákmunkáról lenne szó nem tudom melyikbe vágjak bele
2018. jún. 6. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az árufeltöltőbe, ahogy már mondtam.
2018. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Mindenkinek más jön be és mindenkinek mások a tapasztalatai - amik nem biztos, hogy egyezni fognak a tiéddel. Neked melyik jön be legjobban első érzésre? Azzal kezdd. Ha nem tetszene, tudsz váltani.
2018. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ezek kozul akkor mar a gyarat probalnam ki elsonek, de csak mert a masik ket helyen foglalkozni kell a vasarlokkal, arufeltoltokent is betalal majd mindenki. A gyarban legalabb csak a kollegaid lennenek ott es foglalkozhatsz a munkaddal. De vannak ezeknek jobb diakmunkak is.
2018. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyári meló a legkeményebb, már csak a több műszak (éjszakázás) miatt is. De ez nem azt jelenti, hogy a legrosszabb.

Nézni kell pl. melyik mennyit fizet, vagy mennyi idő, míg odajutsz stb.

A mekis éttermi dolgozót nem választanám, mert oda a sok normális ember között egy rakás ősbunkó is jár, és neked a legbunkóbb vendéggel is udvariasnak kéne lenned. Nekem ez nem menne. :DDD

2018. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az árufeltöltő is nagyon rossz legrosszabb diákmunkáim egyike.

De mekit ki se próbáltam, pont azért, mert még a többinél is rosszabbnak hangzik.


Gyári munkán egyszer voltam, és akkor mondtam, hogy minimálbérért ezt nem. Agyhalott droid szonten monoton, és folyton csesztetnek.


Árufeltöltésnél szintén csesztetnek.


Szóval ha ezek közül lehet választani, akkor én is árufeltöltést mondanám, de szerintem közben keress valami mást is! Pl host munkák sokkal barátságosabbak.

2018. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meki éttermi dolgozó...hanyagold szerintem. Minden retardált megtalál, majd reklamál hogy nem is ezt kérte stb...


Én régebben árufeltöltő voltam de elég hogy is mondjam...szóval az hogy minden 2.ember megnéz hogy éppen mit csinálsz az elég frusztráló egy idő után. Meg ha árut raksz ki akkor ügyelni kell rá hogy sok helyet ne foglalj el ha mégis akkor fél szemed azon hogy ki mikor merre akar menni. És ott sem kapsz több pénzt.


Gyári meló elég jól fizet szerintem. Általában a nyári diákmelósokat nem is szokták több műszakba berakni hanem csak egybe pl. délelőttös vagy délutános.

2018. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!