Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Figyelemzavaros vagyok, mit...

Figyelemzavaros vagyok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Meddig tartanak még a munkaba , sokat hibazok, a gyerekek az iskolaban ahol dolgozom , ertelmi fogyatekosak es sokszor akikkel foglalkozom szanaszet szaladnak es volt h nem értem utol idöben , ciki volt. , kollegak segitettek .

Rosszul bemért helyzetek , stb , feledekenység

A kollegakkedvesek , jó a közeg , de felteszem a kerdest h ezt miert es meddig nezik el ?

Gondolkoztam öngyilkossagon, mert nem tudok úrrá lenni a szórakozottságomon!

Gyerekkorom óta ilyen vagyok , igaz akkor untam az órákat , azert nem figyeltem , de most akarok jelen lenni es nem megy !

Segitseg !! Most mar 40 eves vagyok !!!

Az anyagi nehézségek ratettek egy lapattal mert szorongó lettem es az tovabb rontja a teljesitmenyt



2018. jún. 7. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A halál úgyis utolér, nem kell azt siettetni, de ne is félj tőle. Igaz ez az életre is. Engedd el a gondolatokat amik a kételyt támasztják benned. Én is tele voltam zavaros össze-vissza agymenéssel, ami csak elvonta a figyelmem attól ami tulajdonképp van, a lehetőségektől amik adódnak. Én egy gyakorlatot javallok, nekem működik, és tök egyszerű. Nézz egy filmet, videót, vagy a falat, vagy bármit, (analóg órát is néztem fél órán át) és ne akarj semmit tőle, amit nézel. Ne akard megérteni, ne akard megmagyarázni, ne akard, hogy másképp legyen mint amiképp van, csak bambulj. Nézek egy pontba, szemem nem rebben, de a figyelmem kiszélesítem. Nem egy pontba fókuszálom a figyelmet, hanem mozdulatlan az egész látóterembe. Egy másodperc műve, és érzem, hogy ellazul az elmém ekkor. Próbálgasd, a lényeg, hogy nem megfeszülni hanem ellazulnia kell a figyelmednek. Folly szét. :P
2018. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!