Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok mennyire szoktak és...

Nálatok mennyire szoktak és tudnak segíteni pl. egy MediaMarkt-ban az eladók?

Figyelt kérdés

Én bármikor mentem, az részlegen tartózkodó eladók(?) soha nem tudtak értelmes választ adni. Gyakorlatilag csak állnak és lesnek ki a fejükből, aztán sokszor hebegnek-habognak.


Nálunk van egy őr és miközben figyeli az embereket, néha beszól a vásárlóknak, hogy "én azt nem venném meg..."


Aztán szép tudományosan elmagyarázza, hogy miért nem érdemes x frekvenciájú valamit venni az emberi fül miatt és sokkal jobb ár-érték arányú a másik termék. :D


Egyáltalán az őr segíthetne a vásárlóknak?


Nekem olyan fura ez a felállás.


2018. jún. 8. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly novemberben egy szép vasárnap reggelen ránk robbant a bojler. Mivel így se meleg víz, se semmi, ráadásul 8 hónapos terhes voltam, azonnal kellett intézkednünk és netes infok alapján csak MM volt nyitva. A kinézett darab nem volt raktáron, hasonló ár-érték arányt nem tudott mutatni a hölgy. Képes volt nekünk megnézni a gépen, hogy a közelben van-e nyitva OBI, Praktiker v bármi és azt is, h ott van-e az, amit kinéztünk. Én ilyet egyetlen másik cégnél sem tapasztaltam.
2018. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen nem jártam ott, de nekem eddig akármi kérdésem volt, csak hülye válaszokat kaptam.

Régebbi telefonhoz akartam adatkábelt. Ott győzködtek, hogy de higgyem el, hogy ezt semmiképpen se lehet összekötni a számítógéppel, az a nyílás, ami rajta van, csak szervízhez van, oda nem lehet adatkábelt dugni. Otthagytam őket, bementem egy mobiltelefon boltba, és kb. 1000 Ft-ért adtak egy bluetooth adó-vevőt, amivel gond nélkül csatlakoztattam a telefont a számítógéphez.

Másik: nyomtatót vásároltam. Az eladó győzködött, hogy de higgyem el, hogy ehhez nem akármilyen kábel kell ám, olyan nekem biztos, hogy nincs otthon, jobb ha veszek, úgyhogy inkább vettem. Hazamentem, és akkor láttam, hogy ilyen kábel kb. csak 20 db van otthon, annyira "egyedi". :S

2018. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eladók fele a Mediában diákmunkás, nincs se betanítás se semmi, amit tudnak azt saját maguktól tudják. A másik fele pedig középkorú vagy idősebb akik már ott vannak 10+ éve, ők meg azért tudnak több mindent mert rájuk ragadt. Nem az eladókat kéne szidni, inkább az áruházat :D
2018. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem várom el, hogy segítsenek termék kiválasztásában, mert csak én tudhatom, hogy mire van szükségem.


Amiben segíthetnek, az az útbaigazítás, vitrinek nyitogatása.


Évente max 2x járok ilyen üzletben. Interneten olcsóbb, egyszerűbb az elektronikai cikkek vásárlása.

2018. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kezdő fotós vagyok.

Neten, áruházi átvétellel megrendeltem egy objektívet. (85/1,8)

Mentem érte, az eladó győzködött, hogy a 75-300 jobb portréra mert az zoomos.

2018. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!