Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok jó a munkaközösség?

Nálatok jó a munkaközösség?

Figyelt kérdés
Multinál dolgozom, de nem nagyon nyitott senki. Ebédnél is csak olyan idióta témákról beszélgetünk, hogy ki milyen kávét szeret. Halál unalmas, nincs is kedvem velük beszélni. Más is van ezzel így?
2018. jún. 13. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha tudnád nálunk milyen :D

mint valami felnőtt óvoda néha :D

jó a hangulat, hülyéskedünk, érdekes témákról is szó esik

2018. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1, szintén programozó? :D

Hát izé, ha elkezdenék mesélni szerintem egy hétig sírva fetrengnél a röhögéstől, hogy mik mennek itt... :D

2018. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2:

igen :D

2018. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A vezetőség egy része inkompetens, műveletlen f...kalap sajnos, de a közvetlen kollégáimmal rohadt nagy szerencsém volt mindig is ezen a munkahelyen. Vhogy mindig jól válogatták össze a bagázst, pedig elég nagy a fluktuáció. Rengeteg dologról el tudunk beszélgetni, sporttól kezdve az irodalomig mindenről. De előző munkahelyemen is baromi mázlista voltam ilyen téren (ott inkább az volt a baj, hogy volt egy nagyon karótnyelt nő meg egy olyan, akinek nem volt szűrő a száján és tök magánügy jellegű dolgokról kérdezett mindenkit, pl. hogy hogyan védekezik stb... de ott is a nagy többség jó fej volt).
2018. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Irodában dolgozom és szinte csak férfiak vannak. Az ebédnél a téma kimerül 3 dologban: munka, kocsik, nők.


Amúgy a munkaközösség jónak mondható, nincsenek konfliktusok, bár, a férfiak igen csak klikkesednek, gyakran érzem e miatt kirekesztve magam, de ez nem szándékos. Egyszerűen beüt a falkaszellem, meg a „kinek nagyobb a pélója” féle versengés. Ebből egy nő érthetően kiszorul.

2018. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, jonak mondhato, sok munkatars egyben haver is, van akit meg az ovibol ismerek.
2018. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó, persze nem hibátlan senki, de jól kijövünk egymással, jó a hangulat mindig
2018. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet én állok rosszul a helyzethez. Az elején próbáltam nyitni feléjük, de nem nagyon viszonozták a dolgot, egy idő után pedig meguntam. Becsicskulni azért nem fogok
2018. jún. 13. 14:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2018. jún. 13. 14:34
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Áskálódó ,pletykás,rosszindulatú népség,felfelé megy a nyalás lefelé a taposás, oldalra a könyöklés. Én kimaradok ebből ha tehetem nem beszélek munkán kívüli témákról senkivel.
2018. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!