Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahhoz képest, hogy a szóbeszéd...

Ahhoz képest, hogy a szóbeszédben nagyon szükség van informatikusokra, egyetlen pályabeindìtó állást sem találok, hogy legyen mire épìteni. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem értesz hozzá még annyira sem, hogy megtaláld.


"Junior IT pozíció" a kulcsszó.

2018. jún. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szóbeszéd, tele van minden infos állásokkal, Mo. vezető egyetemén, ahova én is jártam, 100%-os az elhelyezkedési arány a szakmában. Szóval nem igazán értem miről beszélsz. Ahogy az előző válaszoló mondta, valószínűleg nem vagy túl kompetens.
2018. jún. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi 30-an végeztük el a webmester OKJ-s képzést, na abból a 30-ból szerintem jó ha 3-an tudunk a szakmában dolgozni


nekem volt előtte is tapasztalatom programozásban, magamtól fejlődtem rengeteget, a többiek még a sulis anyagot is alig értették és gondolom otthon kb semmit nem foglalkoztak a témával


nekem nem is kellett munkát keresnek, ismerős szólt, hogy ismerősének kellene programozó, addig rágta a fülemet, hogy végül az utolsó szabad nyaramat sem élveztem ki, hanem augusztus 1.-jén már dolgoztam is főállásban (többszörös unszolásra, mert ki akartam élvezni még az utolsó szabad nyaramat)


meg sorba kapok ajánlatokat, hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom, azon a területen is elég sok állás lehetőség van papír nélkül, de referenciákkal (szóval nem teljesen kezdő szintről)


több rendszergazda ismerősömtől hallottam, hogy nem találtak munkát, mert mindenhol 3-5 év tapasztalatot várnak el, de szerintem csak nem mentem eléggé utána, biztos van abból is jó lehetőség, csak hát van aki "nagy informatikusként" nem menne el minimálbérért, inkább otthon tengődik és kifogásokat keres, pedig gyakorlatot nem fog szerezni amíg nem ad le az igényeiből

2018. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem okj rendszergazdára van igazán szükség (bár arra is), hanem az IT-hoz magasabb szinten értő emberekre...
2018. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Google -> junior java fejlesztő állás
2018. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van, hogy nem találsz?
2018. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!