Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolkodnak így?...

Miért gondolkodnak így? Tudom, nem kéne, de szarul esik.

Figyelt kérdés
Annyira unom, hogy ha valami gondom van, akkor azzal jönnek, hogy de a 60 éves is bírja. Most komolyan, mert én "csak" 20onxéves vagyok, nem lehet bajom, mert:" Fiatal vagyok, bírnom kell."? Mire fel?csonttörés után is hallgattam, hogy nekik is fáj, de dolgozni kell. Persze, csak én dolgoztam is ketté tört csontommal is, az meg persze, nem baj...
2018. jún. 16. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Dajnos az egészsegúgy is ilyen.Ha fiatal valaki azért nem törödnek velük.pl ott volt az a modell hölgy aki többször ment orvoshoz hogy fáj a melle.Nem vizsgáltak ki alaposan mert ő meg huszon eves.Majd mikor már haldoklott mert áttétes lett akkor kezdtek,mar sajnos hoába foglalkozni vele.

Ugyanigy van az is aki már idős...azzal sem foglalkoznak.és mivel ezt tükrözi az egészségügy ilyenek az emberek loaitása is.

Főleg munkahelyen.én is sokkal többet dolgozok 27 eves nőként mint aki idősebb.Ők mar dolgoztak eleget stb..stb..

Pedig ugyanazért a pénzert dolgozunk.Marmint ugyanannyiért.

Szoval megértelek

2018. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. Munkában nekem kérdezés nélkül extra feladatokat akartak adni, ugyanazért a pénzért, mert én fiatal vagyok, nekem bírnom kell. Megmondtam, hogy köszönöm de nem. 23 vagyok, de több egészségügyi problémám van mint a nagymamámnak. A kor nem jelent semmit sem. Ismerek 60 felettieket, akik vígan ugrálnak, amíg pár 20 évesnek már csont és izületi problémáik vannak.
2018. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!