Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy rossz vezető ha mindenkive...

Egy rossz vezető ha mindenkivel szemet mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan leírhatnád a dolgot, mert ez így núdli infó a tanácsadáshoz.
2018. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk amúgy nekem megvan a véleményem az itthoni vezetőkről legyen az igazgató vagy bárki.


Egy vicc az egész de komolyan, nem abban érdekeltek hogy segítsék a munkád, szerintem nyűg nekik az egész, mennének inkább hawaii-ra pancsizni az óceánban, legyen az egy gyár vagy bármi itthon.


De amúgy valahol "nekik adok igazat", hiszen sz@@@rból nem lehet várat építeni, és ezt nem az emberekre mondom, hanem ha nincs pénz a cégekben akkor mindenki max újságot olvasni megy be vagy facebook-ozni.

2018. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szembesíteni a f×s stílusával.
2018. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos miről van szó? Van egy ceg ahol a munka vegen taxit adnak ha sok a munka. De en nem full zaros voltam hanem csak 22 ig. 15 perccel előtte közölte az iranyito " tudok e maradni" Kerdeztem taxit kapok e? Ami kb 3 ezerbe kerül de a cegnek sporolni kell. Milliardos nagysagrenddel gazdalkodo ceg. Szoval kasszamba dolgozott a vezető, kosarat toltam stb. Hivtam a diszoecsereket taxi ügyben, amit a kasszairanyitonak kell intezni. Csörgött egy közeli kasszannal a telefon azonnal menjek a kasszamhoz. A vezető aki a penzembe kasszazott jött velem szembe a cucaimmal. " Hogy merek en taxit kerni a diszpecserektől, milyen jogan?" Mondtam rendben hazamegyek gyalog. Nem menjel mert lekesed a buszt. A főpenztarba külön keglepetes vart. A vezető nem talalta a storno kartyajat. Hivta a főpenztarost vizsgalja at a cuccomat nincs e benne a kartyaja .Nem volt benne. Nagyon idegesen mentem hazam . Kiderült masnak is okozott gyomorideget. Az emberekhez valo nem ertes, a rabszolgakent valo banasmod enyhe kifejezés.
2018. jún. 16. 23:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibakert, telórol írtam. Itt nem tudunk netezni munka közben, erre nincs idő.
2018. jún. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!