Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkahelyem(iroda), a munkám... Viszont a közvetlen munkatársaim 80%a eléggé kétszínűek, látszik rajtuk, hogy nem kedvelnek, pedig aztán nem adtam rá okot. Próbálnak kedves lenni, de látszik rajtuk hogy csak próbálnak. Egymást mintha szeretnék.. Jo ők már 10 éve együtt dolgoznak, én meg fél éve vagyok ott. Mit tegyek hogy megkedveljenek? 23L ők pedig 30-35-40es nők..
2018. jún. 16. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ezügyben annyira oda kellene tenned magad.


Pár tipp, már leírtam párszor:


Délelőtt 9-10 fele kimész ebédelni, majd délután 3-4 fele mész vissza.


Majd annyit mondasz nekik ha van valami intézzék el.


Na ezt párszor megcsinálod és hidd el rögtön oldottabbak lesznek és meg is kedvelnek :D

2018. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Most nyilván azt a választ várod, hogy irigyek a szépségedre és a fiatalságodra, de sokkal valószínűbb, hogy újként még nem tudtál beilleszkedni. Irreális elvárás, hogy tizenéve együtt dolgozók ugyanúgy kedveljenek téged pár hónap után, mint egymást. És édes vagy, ahogyan jól kihangsúlyoztad a korukat, hárítva ezzel a lehetőségét is, hogy esetleg benned lehet a hiba.
2018. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn nagyon fèlreismertem az embereket.


Mindig azt hittem,hogy az iridàban dolgozók jó fejek ,összetartanak mert tanultabbak,műveltebbek mivel nem vèletlen kerültek oda.


Èn egy irodahàz recepciójàn dolgozom,mint vagyonőr.

Azt tapasztaltam,hogy van pàr megjàtszom magam irodista,akik arra sem kèpesek,hogy köszönjenek.

Sem reggel jövetelkor ès dèlutàn tàvozàskor.

Ők a bunkók.


Sőt,hallom ès szemèlyesen is szoktak panaszkodni nekem,akikkel jóban vagyok,hogy megy a bunkózàs egymàssal az irodai dolgozók között.


Szóval nem minden esetben az iskolai vègzettsèghez köthető ,hogy ki hogyan viselkedik.


Eddig azt hittem,hogy a biztonsàgi őrökön kívűl bunkóbb ember nem lètezik.

De bizony lèteznek a tanultabb emberek között is bunkók.

2018. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Istenem.. Csak azert írtam le a korukat hogy tudjátok kb hany evesekkel dolgozom együtt....
2018. jún. 16. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden klikkben van egy gyenge láncszem, amit jó csesztetni. Emiatt lesz erősebb a klikk.
2018. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!