Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyi edzői szakmával...

Személyi edzői szakmával mennyire könnyen lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ha csinálnék mellé valami plusz szakmát, pl. masszőr, vagy gyógytornász?

2018. jún. 20. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyi edzőből rengeteg van. Kapcsolatok nélkül nem érdemes, illetve nem árt hozzá ha van múltad is abban a szakmában.
2018. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teremből ismerek egy lányt, aki egy ideig edzősködött suli mellett. Mondta, hogy nagyon sokan jelentkeznek abba a terembe (ahhoz képest, hogy nem egy cutler vagy allee gilda), ezért nagyon megszűrik az embereket, szóval minimum több éves sportmúlttal rendelkező embert alkalmaznak, máskülönben nem vesznek fel.

(Más helyen nem tudom, hogy mi a helyzet, ahova én járok, ott ez van.)

2018. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedni nem annyira nehéz - inkább az a nehéz, hogy elég ügyfelet, klienst szedj össze magadnak, és megtartsd őket. Pl. ha kiraknak a helyedről (már ált. "bérelni" tudod a helyed egy fitneszteremben), sokan elmorzsolódnak, mert az új hely nem lesz elég közel stb.
2018. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportmasszőrrel jó párosítás, és erre a foglalkozásra is igaz, hogy ha jó tudsz benne lenni, akkor jól is tudsz vele keresni. Én a személyi edzőket inkább vállalkozóként képzelem el, mint alkalmazottként, tehát az "elhelyezkedés" szó itt nem értelmezhető. Inkább az ügyfélszerzés a helyes szó, de akkor itt visszakanyarodva az előző mondathoz: ha jó vagy, könnyen megy az ügyfélszerzés is.
2018. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!