Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ítélnek meg a munkatársa...

Miért ítélnek meg a munkatársaim negatívan, csak mert nem fecsegek feleslegesen?

Figyelt kérdés

Többször is alkottak a hátam mögött negatív véleményt rólam, mert úgy vagyok vele, hogy ha csak a mások kibeszélése, a munka szidása megy, inkább nem szólok, mert ezek engem hidegen hagynak, plusz nem vagyok sem kétszínű, sem rosszindulatú. Ezt valahogy mégsem veszik észre, csak azt, hogy nem beszélek sokat.

Azokkal vagyok el jól, akikben megbízom és nem gerinctelenek, csak ilyen kevés van.

Be kellene állnom a sorba és olyannak lennem, mint ők, hogy kedveljenek? Vagy maradjak ilyen, kevés, de igaz "munkahelyi barátokkal"?


2018. jún. 20. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül haladni a saját utadon, mint tömeggel rossz irányba.
2018. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha emiatt az elzárkózás miatt népszerűtlen vagyok?
2018. jún. 20. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Az elso munkahelyemen megtanultam hogy ne alljak be a sorba. Te is maradj olyan amilyen, ne menj bele ilyen beszelgetesekbe es keruld az ilyen embereket akik lehuznak az allando negativitassal.
2018. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kerülöm, de van olyan köztük, akik a szemembe kedveskednek, aztán beszélnek ki. Az ilyenekkel azért nehéz, mert ha véletlenül nem jut vissza hozzám, sosem tudom meg, hogy őket is kerülni kellene. Sajnos sok ilyen van.
2018. jún. 20. 15:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebben az országban ez megy, mert a nép ezt nagyon is élvezi: aki más, mint a többi, azt szekálni kell szerintük. Maradj olyan, amilyen vagy, max. annyit tehetsz, hogy kifigurázod őket. "Hallottad, amikor Juci azt mondta a Sacinak, hogy ő azt mondta a Kázmérnak, aki azt mondta a Mózesnek, hogy... Várjunk csak. Mit is akartam ezzel kihozni?":)
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ezen az úton, az biztos. Én biztos, hogy maradnék ezen még akkor is, ha el elzárkózással jár.

A kérdés, hogy neked mi éri meg? Ugye nem lenne jó hamis barátokkal és később csalódni csak azért, mert nem bírtad a magányt?

2018. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a magányt, de olyan helyen dolgozom, ahol vagy ez, vagy az..... Köztes út nincs.
2018. jún. 20. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Maradj már olyan amilyen vagy légyszives..


Ne legyen már ezekböl a tetvekböl eggyel több.

Igyis tele van a faxom a képmutatásukból.

2018. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz megtalálni az életben az arany középutat. :(

De választanod kell majd. Szerintem se csatlakozz a hiénák közé...

2018. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%

Engem az egyik helyről ezért rúgtak ki :D


Én amondó vagyok hogy inkább legyek jóban 2 emberrel akik normálisak, minthogy lesüllyedjek a gerinctelen pletykások szintjére csak hogy befogadjanak. Amúgy se lenne velük semmi közös témám, állandóan másokat kibeszélni meg unalmas.

2018. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!