Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársam látta a meztelen...

A munkatársam látta a meztelen képeket a telefonomon, amiket a páromnak küldtem magamról, mit tehetek ellene, szóljak a feletteseinknek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta heccel azzal, hogy látta a képeimet, de nem hittem el, mivel minden ilyet letöröltem a telefonomról. Mindig mondtam neki, hogy álljon le ezzel és hagyjon inkább békén. Most megint elkezdte, és mondtam neki, hogy akkor mutassa meg, hol látta, ha annyira biztos benne. Erre a párommal folytatott Messengeres beszélgetésnél visszatekerte a képeket, és mondta, hogy "Tessék, itt vannak." Úgy emlékeztem, onnan is kitöröltem, de úgy látszik, tévedtem. Elég kellemetlennek érzem ezt, úgy érzem megalázott. Valószínűleg tényleg látta régebben is, mert rögtön tudta, hol keresse. A képek másfél éve készültek, és az arcom nem látszik rajtuk.

2018. jún. 22. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

azért nyomatja ennyire, mert látja, hogy téged ez foglalkoztat

nagy cucc a párodnak mutogattad magadat nem másnak

ez nem az óvoda gondolom, szóval szard le

2018. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Meztelen képeket készítesz magadról.

Ezeket elküldöd a barátodnak.

A telefonodhoz bárki hozzáférhet.


Te tényleg ennyire fogyatékos vagy?

2018. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mivel úgy voltam vele, hogy kitöröltem, nem foglalkoztam vele. Nem gondoltam, hogy akkora nyomorult, hogy képes másfél évnyi képanyagot visszapörgetni, hogy meztelen képeket keressen egy munkatársáról.
2018. jún. 22. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
mi egymás telefonjához sem nyúlunk, nálatok ez divat?
2018. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én sem nyúlok máséhoz, őt másképp szocializálták gondolom. Nyilván rászóltam párszor, hogy ne piszkálja a mobilom, de konfliktuskerülő vagyok, szóval nem álltam le vele ordibálni, gondoltam, úgyse talál rajta semmit.
2018. jún. 22. 12:02
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
akkor kódold le és ne foglalkozz ezzel az ovissal...
2018. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez kamukérdés. Vagy a kérdező olyan szinten fogyatékos, hogy vécézni sem tud egyedül.
2018. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Te hiába törlöd ki a beszélgetésben a képeket,az a másik oldalon még megmarad,ilyen egyszerű.Ezért nem kell ilyen képeket küldözgetni és akkor nincs ilyen.


A feletteseid de senki más se tud ez ügyben bármit is tenni.

2018. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Már ne haragudj, de nagyon szerencsétlen vagy. Tálcán kínáltad fel a lehetőséget, és te nem tudod elérni a tiszteletét magad felé. Anno is megnézte, és még most is megengedted neki, hogy visszatekerje a privát beszélgetésedet? Hogy kezeled te a magánügyeidet? Letörném a kezét, aki belepróbál nézni a telefonomba, hát még ha a beszélgetéseimet akarná megnézni. Nem akarlak ostorozni, de hidd el, hogy ezt magad szúrtad el. Nem óvoda a munkahely, hogy ilyennel panaszkodj a feletteseknek, ráadásul lehet te fogsz még rosszabbul kijönni az egészből, mert már mindenki tudni fogja. Azt is, hogy te voltál hanyag.

Én is szoktam küldeni intim képeket, de először is alap, hogy törlöm a készülékből és a beszélgetést is törlöm. Másik, hogy sosem tenném a telefonom másnak hozzáférhetővé, főleg nem munkahelyen. Amit tehetsz, hogy mostantól legyél szigorúbb a kollégáddal, és a telefonodra ezentúl jobban ügyelj.

2018. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
A telefonom ujjlenyomatra old fel. Már régi dolog az okostelefonoknál a képernyőzár. Ha te ennyire nyomorult vagy, hogy ilyen alap dolgot nem használsz, akkor megérdemled, hogy a véredet szívja ezzel a hülyeséggel.
2018. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!