Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is mondott már fel olyan...

Más is mondott már fel olyan okok miatt, mint pl. aránytalanul sok és rosszul szervezett munka, alacsony fizetés, túl sok utazás?

Figyelt kérdés
Kezdek ezektől egy kicsit besokallni. Csak érdekel, hogy más járt-e már ilyen cipőben?
2018. jún. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Több munkakört kellett betöltenem, napi két órát utaztam, és mindez még minimálbérért sem. Ráadásul ez egy magasabb árkategóriás termékeket áruló üzlet volt, ahol a tulaj még munkaidő után is akart otthon elvégezhető munkát kiadni nekem. Bár nekem még felmondani sem kellett, mivel nem jelentett be.

De persze a panaszkodás ment, meg hogy mindig cserélődnek az alkalmazottai.


Rengeteg nem normális "munkaadó" van.

2018. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és nem értette, miért léptem le egyik pillanatról a másikra.


Gondolom neked is akkor hasonló a szitu.

2018. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nálunk a főnök olyanokkal hajt el minket, hogy "neki sem könnyű", meg "ne panaszkodjunk, máshol is sok a meló"! :D Nem is értem...
2018. jún. 22. 19:31
 4/7 A kérdező kommentje:
És igen, elég hasonló...
2018. jún. 22. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, többször szóltam, hogy a munkakörömhöz képest nagyon alacsony a fizetésem. azt a választ kaptam, hogy nem tudnak emelni, máshol se kapnék többet, itt milyen jó helyem van, más örülne, ha ilyen lenne.

Nekiálltam keresni, pár nap múlva találtam sokkal többért (bruttó 70 ezerrel több) és felmondtam.

Utána a főnököm egyből értesítette a a részleg főnökét, hogy felmondok és nincs kit rakjon helyemre, mert csak én értek azokhoz a dolgokhoz és az új embernek kb fél év a betanulása, szakirányú munkaerő meg nagyon kevés, esélytelen újat találni.

Egyből nekiálltak folyamatosan könyörögni, hogy maradjak. Én meg mondtam nekik, hogy évekig könyörögtem a reális fizetésért, most már nem érdekel.

2018. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"neki sem könnyű"


Ja, Új-Zéland helyett csak európai körútra futotta neki. Szomorkodott is. Hát nem könnyű.

2018. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár millóan mondtak már fel szerte a nagyvilágban pont ugyanilyen indokokkal...
2018. jún. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!