Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, hogy "kötelező"...

Van olyan, hogy "kötelező" munkahelyi buli?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnek ez lesz,de nagyon nincs kedve elmenni,rossz időszaka van. Nem akarok hülyeséget mondani neki míg nem tudok sokat a dologról,de nem hiszem,hogy ezért seggelés járna,hogy nem megy el. Tudtommal nem kötelezhetnek senkit egy bulira..
2018. jún. 23. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmennie, ha nem akar
2018. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Azért “kötelező” és nem kötelező.
2018. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

A nem kötelező is "erősen ajánlott".

Sose értettem az olyanokat akik egyből eldöntik hogy "na én nem megyek", inkább menjen el és ha nem érzi magát ott jól akkor hazamegy. Ennyire egyszerű.

2018. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom én úgy tapasztaltam,hogy az ilyen kötelező dolgoknál legtöbbször le se tojják,hogy ott vagy-e,csak a hype nagy előtte és ezzel a szöveggel akarják odacsalogatni az embert. Persze biztos vannak olyanok ahol megjegyzik, de ez úgy is csak a nagyobb kutyáknak van kitalálva akik elvannak egymás közt
2018. jún. 23. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan. Viszont munkaidőben, munkabérrel. És teszik ezt egybekötve hivatalos csapatépítő tréninggel.
2018. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne kedvem nem mennék el.


Simán azt mondanám hogy bocs dolgom van, máshova kell mennem.


Azt kész.


Valamit mondjon hogy akkor nem ér rá, és mivel nem munkaidőben van nem kell elmennie.

2018. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös jól írja.


A többi nem kötelező. Általában előre fel kell iratkozni, hogy számolni tudjanak a létszámmal. Simán mondhatja, hogy neki arra az időre más dolga van. Még akkor is, ha nincs, csak éppen nincs kedve a munkatársakkal bulizni.


Az evés-ivásos tréning más. Oda ajánlatos elmenni, mert azt tényleg nem néznék jó szemmel, ha arra a napra mondjuk szabadságot venne ki. Mondd neki nyugodtan, hogy sima bulira munkaidőn kívül nem kell elmennie, ha nem akar. Ezt tuti biztosan tudom.

2018. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen. Kiadják szabadnapnak azt a napot viszont kötelező részt venni rajta.
2018. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Thx everyone
2018. jún. 23. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában úgy szokott lenni, hogy nem kötelező, de ha nem vagy ott, akkor a főnök megjegyzi magának, és az első adandó alkalommal, amikor létszámleépítésre kerül a sor, téged küldd el azzal a szöveggel, hogy nem vagy csapatjátékos, nem tudtál beilleszkedni a csapatba, vagy vmi ilyemsmi. Szóval ezeknek a buliknak csak annyi értelme van, hogy odamenj, megmutasd az arcod, hogy ott voltál, aztán 1-2 óra jópofizgatás után lelépj valami kamu indokkal.
2018. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!