Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszerre 2 diákmunka nyáron?

Egyszerre 2 diákmunka nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon ráérek nyáron, és eléggé nagy, költséges terveim vannak még, ezért szeretnék 2 munkahelyen dolgozni. Nem arra lennék kíváncsi, hogy bírnám-e, hanem arra, hogy jogilag törvényes lenne-e, illetve honnan jönnének rá a hatóságok erre, hogyha 2 különböző diákszövetkezet által adott munkát végeznék. A mostani munkám eléggé össze-vissza van (hétköznap random pár nap, reggel 6-tól 2-ig, 8óra ), de szeretek ott dolgozni :) .

Olvastam egy olyat, hogy heti 40óra, de ez hülyeség szerintem mivel ajánlottak olyan munkát ami hétfőtöl-szombatig 8óra lett volna.

Ebben az évben tölteném a 17-et, ha ez számítana és F.

Előre is köszi.



2018. jún. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt a mindenit! végre van valaki aki nyáron inkább pénzt keres és nem itt nyekereg hogy "jajj de unatkozok!" egyébként szerintem vállalható, hogy az egyik hely hétköznap, a másik meg csak hétvégén! csak legyen bejelentve!
2018. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem különböző iskolaszövetkezeteknél nincs átfedés, tehát , ha egyik helyen dolgozol 40 órát, másikonis dolgozhatsz... úgy mint rendes munkahelyen , ledolgozod a 8 órát, utána szabadidődben azt csinálsz, amit akarsz, senki se nézi, hogy munka után fekszel egész nap, vagy rohansz másik munkahelyedre.

Adóbevalláskor be kell minden jövedelmet írni, akkor láthatják,de sztem azt nem nézik , h az év folyamán mikor voltak a bevételeid

2018. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nem jönnek rá, én évekig csináltam nyáron is meg olykor év közben is. Volt egy tök jó munka x szövetkezetnél de sokszor lemondták előző nap vagy egy héten nem hívtak be csak 3x pedig ráértem volna, ezért y szövetkezetnél is voltam egy kevésbé jó de biztos munkán. Ha x szövetkezet megadta a beosztást hogy pl. hétfő, szerda, péntek, akkor felhívtam y- t hogy mennék kedden és csütörtökön. Vagy ha lemondtak akkor is tudtam menni y-hoz mert ott állandó hiány volt. Sokszor azt csináltam hogy hétköznap dolgoztam x-nél de ott nem volt sosem hétvége, így y-nál meg hétvégéztem.
2018. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen srácok! :)

Természetesen mindenkinek ment a zöld kéz.

2018. jún. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!