Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dél előtt töményezni és utána...

Dél előtt töményezni és utána bejönni dolgozni szerintetek nem felelőtlenség?

Figyelt kérdés

Eddig is gyanús volt nekem a kolléga, mert minden alkoholtartalmú cucc illetve különlegesség beszerzésére kapható volt, de úgy voltam vele, este otthon csinál, amit akar.

Ma reggel úgy érkezett az irodába, hogy fennhanngon mesélte, tömény után van közvetlenül. Hangsúlyoznám: reggel.

Alkoholista van a családomban, talán éppen ezért ismerem fel a legapróbb jeleket azonnal, és magam is küzdök az ellen, hogy beleessek ebbe a csapdába - volt egy időszak, amikor sajnos rákaptam, de ez évekkel ezelőtt volt, viszont még akkor sem jutott volna soha eszembe, hogy munkaidő előtt a pohár fenekére nézzek.

Nyilván a főnökségnek nem fogok szólni, nem az én munkám, nem az én dolgom, és ha így folytatja, a kolléga előbb-utóbb kigolyózza magát, viszont padlót fogtam ettől az esettől és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek ez a kolléga veszélyben lehet, vagy én parázom túl a kérdést? Vagy már el is késett, hogy megelőzze a függőséget? Hiszen neki a pia csak esti lazítás függetlenül attól, van-e társaság vagy nincs. Naponta vagy néhány naponta.


2018. jún. 28. 11:49
 1/4 Crisopher ***** válasza:
100%
Felelőtlenség, amit csinál. Ezért amúgy el is bocsáthatják.
2018. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közmunkában dolgozva ömlesztve voltak az effélék. Volt aki már az első napján másnaposan jött be, és még reklámozta is. De olyan is volt, aki szabályosan még részeg volt. Valamint olyan, aki munka közben ment el sutyiban keresni egy boltot, ahol piát vehet, mert alkohol nélkül annyira gyötörték az elvonási tünetek, hogy szédült, meg remegett a keze, nem bírta a munkát rendesen csinálni.
2018. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az irodában is van, hogy benyomnak páran egy pohárka páleszt vagy pezsgőt reggel vagy délben, ráadásul nők. Simán ott vannak az üvegek a hűtőben.
2018. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz proller paller.
2018. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!