Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha behivtak közmunkára es en...

Ha behivtak közmunkára es en nem megyek akkor a munkaügyi központ kifog törölni engem a rendszerből ugye?

Figyelt kérdés
Es az eddig kapott 22800 forintos támogatásokat azt visszakövetelik. Szeretnem magam kitöröltetni de remélem nem fognak visszakövetelni semmit.

2018. jún. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A már elvégzett munkáért szerintem nem fognak visszakövetelni pénzt.
2018. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem követelnek vissza amit jogerős juttattak. Márpedig amíg kaptad a támogatást és nem kaptál róla határozatot hogy befejezik a folyósítását, addig te legálisan kaptad.

Akkor követelnek vissza pénzt, ha azt jogosulatlanul vetted fel. Például mert nem jelezted hogy megváltozott a foglalkoztatási státuszod és fizetés mellett még felvetted a segélyt is. Ezt kérhetik csak vissza, és csak onnantól ahonnan jogosulatlanul kaptad.


Ha kitörölnek a nyilvántartásba, akkor majd kapsz határozatot hogy milyen juttatásokat fognak tőled megvonni. Ezt a 22800-as segélyt, meg a TB-fizetést elsődlegesen. Nincs teendőd vele, és visszamenőleg biztos hogy nem vesznek el semmit.

2018. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,törlés,és " büntetés" 60-180 napig nem regisztrálhat vissza.Ha a munkaügyi fizette a taj kártyát,és az közben lejár,akkor "piros" lesz.

Én az ön helyében megnézném/halgatnám az ajánlatot,mi,mikor és hol a közmunka.

Akar 5 utcányi szórólaposás heti 3szor is lehet az a munka.

Én 30 nap postaszolgálatot fogtam ki,napi 4órába,ülő levélszortírozas.Jórészt az elhunyt,elköltözött,üresház listák bújása

2018. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Intézem magamnak a betanitott munkát az jobb mint a közmunk.
2018. jún. 28. 16:54
 5/5 A kérdező kommentje:
*közmunka
2018. jún. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!