Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jelöljem az önéletrajzban...

Hogy jelöljem az önéletrajzban, hogy nem kaptam ki a diplomát nyelvvizsgahiány miatt?

Figyelt kérdés

Januárban végeztem az egyetemen, sajnos csak egyik nyelvvizsgám van meg. Nyelvtanárhoz járok jelenleg is, Őssszel tudok leghamarabb menni a második nyelvből nyelvvizsgázni,így ha sikerül akkor november körül kapom ki a diplomát. Ezt hogy jelezzem az önéletrajzomban?


Bocsi de elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.



2018. jún. 30. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
2018 abszolutórium, nyelvvizsga folyamatban.
2018. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jún. 30. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

simán beírnám hogy melyik egyetemen milyen szakra jártál.


Azt hogy még "nincs a kezedben" az oklevél nem is kell beírni.


Csak simán:


XY egyetem vagy főiskola

XY szak, ennyi.

2018. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Csak még annyit hogy úgyis tökmindegy, jelenleg ebben az országban nem szakma szerinti munkavégzés folyik.


Ha úgy vesszük azt a szakot amit végeztem, na abban a szakmában 2-3 hónapot dolgoztam eddig, 36 vagyok már.


Amúgy voltam már vagy 10-12 cégnél.

2018. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy megy ez. Csak nem szeretném, hogy megtévesztő legyen a dolog. Nem akarok átverni senkit azzal,hogy megvan a diplomám, aztán mikor kérik akkor szégyenkezhetek.

Köszi neked is!!:)

2018. jún. 30. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt felesleges jelezni az önéletrajzban. Interjún meg amúgyis rá fognak majd kérdezni.
2018. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hogy még "nincs a kezedben" az oklevél nem is kell beírni."

"Interjún meg amúgyis rá fognak majd kérdezni."


Nálunk volt, hogy a jelentkező nem írta be. Nem kérdeztek rá, fel is vették. Akkor bukott ki amikor szóltak neki, hogy le kellene leadni diploma fénymásolatot. A pacák meg hebegett, hogy nincs. Kivágták mint a macskát sz**-ni.

2018. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Igen pontosan ezért tettem fel a kérdést. Nem jó pont egy hazugsággal indítani. Beleírom úgy ahogy az első válaszoló írta. Lehet nem vesznek fel emiatt de legalább nem hazudok.
2018. jún. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!