Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 általánossal, és egy szakmun...

8 általánossal, és egy szakmunkával (barmi) milyen lehetőségek vannak magyarorszagon ami jol keres?

Figyelt kérdés
A jol keres mondjuk legyen 160 folott.:) csak kivancsi vagyok.
2018. júl. 1. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Semmi, max gyárba tudsz elmenni vagy valami még szarabb kuli munkára.
2018. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne gimi érettségid, 8 általános és képzett jó szakod akkor jó munkákra mehetsz .
2018. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeribten ez butasag. Hisz futarkebt is mar jol lehet keresni.
2018. júl. 1. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

160 már jó kereset?!

Egy jó villanyszerelő simán megkeres annyit, de egy víz-gáz-fűtés szerelő, egy asztalos, de talán még egy kőműves is megkeresi a 160-at.


Én autószerelő vagyok, jelenleg havi 200-at keresek, és idővel ez még sokat fog javulni. Plusz ha nagyon kéne a pénz, akkor bemehetnék hétvégézni, a szombatozásért 300 körül, ha vasárnap is bejárnék akkor majdnem 400 ezret keresnék. Ez azért nem lenne már rossz pénz.

2018. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel am mit akarsz?? Írni se tudsz, téged még a gyárba se fognak felvenni. Ott is van felvételi teszt.
2018. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értékesítő és kész.


Mondjuk sok helyen megkötés hogy legyen középfokú végzettséged, de akkor oda nem mész, ha ilyen nincs neked.

2018. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem es kulfoldon dolgozom. Jol keresek. Tehat draga 5os. Aki ilyen jellegu kommentet ir. Na az mit akar ennyi esszel?:) csak erdeklodtem. Hisz sok munka van amirol nem is hallottam.:D
2018. júl. 1. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze :) Valaki okjs hegesztőként nem túlterhelő munkával túlóra nélkül is 400 körül keres még érettségije sincs, ha túlórázik ez sokkal többre nőhet szóval bőven van olyan munka amit megfizetnek, sőt ő még 1év alatt ahol tanulta ott is kapott havi 100at mert hiányszakma.
2018. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az a terved, hogy "sokat keress", akkor kicsit tovább kéne fejlesztened magadat. Most nem 1-2 millióról beszélek, mert persze az nem feltétlenűl elérhetetlen de az átlag ember egy ilyen szituációból egy átlag motivációval nem csinálná meg.


Szerintem 1-3 éven át szenvedj, hogy a következő 40-60 éves könyebb lehessen. (Persze nem tudom milyen idő vagy)


Az önfejlesztés mivoltja meg a helyzetedtől függ, de egy érettségivel kezdenék és onnan haladnék tovább.


Senki sem álmodott kiskorában arról, hogy lehető legrosszabb bérekért a gyárban robotoljon, futárként vagy eladóként dolgozzon. Valószínűleg ez a komment nem fogja megváltoztatni az életedet, csak arra kérlek hogy gondold el, hogy egy minimális energia befektetéssel mennyire megtudod könnyíteni a további életedet...

2018. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!