Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kasszában lehet e telefont...

Kasszában lehet e telefont használni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 23:11
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Ahol én dolgozom kimondottan tiltják. Sőt csak ránéztem egy kis vezető észrevette. Odajött "ugye rosszul áttam?"

Igen rosszul mondtam, megbeszéltük nem látott semmit. Errefel másnap egy vezető jön velem szembe. Szünetem volt. "Ugye ninncs nálad telefon" De van mivel szünetem van. Tehát elmondta másnak is . Szerintem 10 emeber közül 9 nél ott van , és nagyon kivannak erre élezve.

2018. júl. 2. 23:15
 2/29 A kérdező kommentje:
A gond az: van a telon már bankkártya alkalmazás is , de a vásárlóknál biztos nem arrol fogok fizettetni. Ebbe is beleköthetnek sajnos
2018. júl. 2. 23:17
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Én sose voltam kasszás,de nem értem, mi bajod azzal, hogy munka alatt be a telefon odat nézegesd. .nekem irodában sem szabad. ..
2018. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
A munkahelyen dolgozni kell, nem telefonozni.
2018. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha ég a ház otthon arra van.
2018. júl. 2. 23:36
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire nem tudsz elszakadni a telefonodtól, akkor maradj otthon, és simogasd a telefont álló nap. Legfeljebb éhen pusztulsz, mert ezért senki nem fog pénzt adni.
2018. júl. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, más dolog, hogy szoktam látni néha kasszásokat, akik ránéznek - és nem használják - valamilyen (nyomós) oknál fogva. De tényleg ritka az ilyen.
2018. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Annyira gyenge ez a kifogás...

"Ég a ház", nem igazán van olyan esemény aminél számítana, hogy azonnal minden csippanásra kézbeveszed, vagy csak szünetben nézed meg 1-2 óránként.

Teljesen rendben van, hogy munkaidőben dolgozol, nem a telefont szorongatod. Azért kapod a fizetésed...

2018. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Én meg azt értem, hogy attól, hogy valakinek ott van a zsebében a telefon, hogy elérhető legyen és esetenként ránéz pl. idő, időjárás vagy vár valamilyen fontos emailt/üzenetet/hívást stb., attól miért ne dolgozna? Azért van különbség aközött, hogy valaki egy-két percre előkapja a telefonját és megnéz rajta valamit vagy ír valakinek, és aközött, hogy órákig nézi a videókat youtubeon és facebookozik... Gondolom nem akkor állsz neki telefonozni mikor áll a sor a kassza előtt, hanem mikor éppen van egy kis pihenőd. Ezzel nem értem, hogy mi a baj... Én jelenleg irodában dolgozom, de nekem is kint van a telefonom az asztalon és, ha van rá időm akkor tudom használni, nem tiltja senki és semmi.
2018. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
Ha "ég a ház", akkor nem feltétlen a telefonod fog csörögni, hanem a rendőr fog kopogtatni, hogy kérem jöjjön velem, rossz hírem van.
2018. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!