Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnek tobb penzhez jutni?

Hogyan tudnek tobb penzhez jutni?

Figyelt kérdés

Kulon elek alberletben a baratommal, sulizok es dolgozok heti 40 oraban, nem elek nagylabon, megis ho vegere alig marad penzem, az is ugy, hogy nagymama hetvegente kuld kajat, es tole vagy anyutol havonta kapok egy kisebb osszeget. Egyszeruen felbosszant, hogy nem birok felrerakni, foleg most, hogy fogszabalyzom is lesz. Pedig mar leszoktam arrol, hogy hulyesegekre koltsem el a penzemet, de megis. Mar azon is elgondolkoztam, hogy keresek meg egy munkahelyet es egyik helyrol megyek a masikra, de azt az egeszsegem meg a kapcsolatom szivna meg. Azt erzem, hogy egy helyben totyogok 20 evesen a penz miatt. Hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet? Gondolkoztam a bursan is, de nem tudom hogy mukodik.

20/L



2018. júl. 3. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom suli után lesz jobban fizető munkád... addig meg ki kell bírni. Az nem kevés, hogy ilyen fiatalon már önálló vagy, háztartást vezetsz. Majd félreteszel, ha vége a tanulásnak.
2018. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ez is gyakornoki allas bankban, nem kiemelkedo a fizetesem iskolaidoszakban mikor be kell jarnom orakra.
2018. júl. 3. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég kiszolgáltatott helyzetben van az a fiatal, aki még tanul, de mellette már dolgozik, hogy eltartsa magát (és jópár cég ezzel vissza is él sajnos). Sajnos én is hasonló cipőben járok, és még egy évig ez lesz, amíg be nem fejezem az egyetemet. Más megoldást nem látok, minthogy ki kell bírni és erősnek kell maradni, amíg tart ez az időszak. Szüleid esetleg nem tudnak támogatni anyagilag? Barátod is dolgozik valamit?
2018. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult, képezd magad, keress jobb munkát, vállalj másodállást, korrepetálj diákokat nyelvből pl, vagy bármi.
2018. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A nagyszuleim inkabb tamogatnak anyagilag, mint a szuleim, de kellemetlenul erzem magam ha kernem kell.

Diakmunkak kozul ebben a varosban nem talalnek mast, ami jobban fizet. Az a csoda, hogy a brutto oraberem 1000 forint folott van.

2018. júl. 3. 13:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen dolgozik a baratom is, de a fele (jo esetben csak a fele) fizum elmegy albira, plusz a telefonszamla, plusz a gyogyszer plusz a fogorvos es meg nem ettem. De igy marad kb 10 ezrem ami kiakaszt.
2018. júl. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!