Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan osztjátok be az...

Ti hogyan osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el dolgozni suli végeztével és úgy érzem, hogy az egész életem másból sem áll csak meló,meló,meló.


Így néz ki egy átlagos napom:

-6-kor kelek, összekészülődöm munkához majd indulok. 8-17- ig tart a munkaidő H-P-ig.

-17kor végzem, elmegyek edzeni ez kb 1- másfél óra majd megyek haza, az út kb. 1 óra

Nem járok mindennap edzeni, de másra is elszokott menni az idő. Apróbb vásárlás, ügyintézés, kis túlóra.

-19re hazaérek, ha nagyon sietek.

-Lecuccolok, kajálok, kaját csinálok következő napra, ha van valami dolgom még elvégzem.

-20-ra megvagyok mindennel hulla fáradtan

-Általában vagy tvzem picit vagy nyomkodom a telóm majd 21-22 fele kidőlök és alvás



Hétvégén ilyen 10-12 órákat alszom, tudom, hogy sok, de másképp egész nap kómásan fáradt vagyok. Nagy bevásárlás,takarítás,mosás, olvasom 1-2 órát stb.


Mit rontok el?

Suli után annyira szokatlan, hogy ilyen kevés időm van. 1-1 hónapja még simán lementem edzeni meg naponta 3-4 órát simán gépeztem, ismerősökkel is volt időm találkozni.


Nektek hogy néz ki egy nap?



2018. júl. 4. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

fél-háromnegyed 5-kor kelés, indulás a munkába

3 előtt indulás haza (vagy programra)

fél 5 és 5 között érek haza

utána játék, játékfejlesztés, haverokkal dumálás


vagy ha program van, vagy barátnőmmel találkozok, akkor máshogy fest a nap vége


és ha a munkahelyhez közelebb laknék, akkor nem 2-2 óra lenne az út naponta, de azt az időt is hasznosan töltöm el

2018. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor csak rész munkaidőben dolgozol nem?
2018. júl. 4. 15:44
 3/9 anonim válasza:
Mikor befejeztem az iskolát akkor nekem is így teltek el a napjaim,de igazából egy idő után már megszoktam. Igazából azt sem tudom elkepzelni, hogy egész nap nem tudsz megállni egy órára és pihenni egy kicsit. Mondjuk ez attól is függ gyakorlati vagy elméleti munkát végzel. De esetleg próbáld meg azt hogy az edzéseket otthon is csinálod, ha van hozzá egy-két eszközöd. De ezt igazából nem tudod megvaltoztatni teljesen. Néhány hét múlva ez már teljesen normális lesz. Ezt így nehéz elhinni, vagyis nehéz elkepzelni
2018. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

napi 8 órát dolgozom

2018. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7:30 Felkelek

8:10 Elindulok munkába

8:50 Beérek a munkába

17:00 Elindulok haza

Bemegyek a helyi boltba vásárolni

18:10 környékén hazaérek

Bekapcsolom a gépem,átöltözök, elkezdek főzni valamit, miközben nézek/hallgatok valamit (hírek, sorozat, ismeretterjesztő stb), körbeérdeklődöm a családot, hogy vannak

19 óra környékén megvacsizom

21:00-ig szabadfoglalkozás ( kreatív hobbimnak hódolok, filmet nézek stb. amihez kedvem van)

21-22:00 szobabicózom

Zuhany vagy kádfürdő

Utána éjfél vagy hajnali egyig szintén szabadfoglalkozás.


Ilyen egy eseménytelen, programtalan hétköznapom álltalában. Bár van olyan nap is, mikor tánc oktatásra megyek. Szóval gyakorlatilag bő 6 órám van lefekvésig, amit én osztok be.

És persze van, hogy barátokkal van program, akkor 18 óra környékén talizunk, és kb 22-23 óra tájt búcsúzunk el.


Szóval nekem bőven belefér álltalában minden a napomba. Most tervezem, hogy még eljárok valami tanfolyamra, vagy edzésre, hogy jobban lekössem magamat.

2018. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet barátom. Nem rontasz el semmit, így él az átlagpolgár.
2018. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez bezony így van "kitalálva"! így legalább nem jársz tüntetésekre, nincs energiád lázadni a rendszer ellen, és annyi pénzt keresel hogy ne tudjál időnként hosszabb szünetet tartani, kicsit "élni".
2018. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na pont ezért lettem vállalkozó...ami azt eredményezte, hogy még több meló meló meló (hétvégén is) :D

de cserébe SZABADON osztom be az időt.


Én nem bírtam ezt a bejárkálóst, más megmondja mit csináljak és átlag embernek érzem magamot...

2018. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és gyorsan hozzáteszem, nem járok tüntizgetni... szerintem az PONT hogy az átlagnak lett kitalálva... hétvégén meg estére van szervezve..meg eleve erre ki ér rá? Mögé nézve pedig, nevetségesen felesleges.
2018. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!