Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri e ferfikent belevagni,...

Megéri e ferfikent belevagni, hogy steward legyek?

Figyelt kérdés
Szoval kaptam egy jó lehetőséget, és már fizetnenek a betanulás alatt is. Mennyire jó a stewardok élete? Egyenlőre csak európai utak lennének. Alvás és ilyesmi az, hogy működik? Van ceges szállás az adott nagyvárosban ahol dolgozol? Vagy ez társaság függő? Köszönöm a válaszokat előre is, lesz még sok kérdésem.

2018. júl. 4. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mármint Steward Little?
2018. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia , én is ebben vagyok, es férfi , persze belevághatsz, sok a munkaerő hiány főleg fiúk közül leginkább.

Mennyire jó az élet? Kinek mi... rossz lehet pl hogy saját életed kb aligha van, családoddal alig találkozol , illetve felvitelinél is sokat számít ha van barátnőd vagy nincs , mert az sem megy a párkapcsolat ebbe a szakmába.. elég kemény helyekre mehetsz ha akarsz ha nem ,nyilván cserélgethetsz 1-2 utat stb.. De van ami ha beosztanak nem kedv kérdése... egyik lány ismerősöm ott is hagyta mikor Afrika mellé kellett menniük ( hotelbe gepfegyveres őrök , kutyák , es szöges drót a kerítsen) es ha kimennek az utcára akkor a pénzt a zsebedbe is fogni kellett.. van aki eről mesél,el tudom linkelni is :) illetve ebola bármi bárki fertőzött lehet főleg arra fele a járvány középen vagy,de ugyanúgy menni kell akkor menni kell.. illetve vannak bunko kollégák es utasok akik alád fognak párszor rakni.

Persze vannak jó helyek is, de a mese szép helyek mellett amit írtam előbb olyan is lesz..

Ami jó : ha szeretsz sokat utazni , emberek problémáit több órán keresztül hallgatni es tenni ellene valamit akkor te állásod , illetve pl németbe járat indul nem ott alvós nem fizetnek semmit, jöttök is vissza miután kitakarítottad a gépet. Több órás út pl amerika stb.. már a cég fizeti mindig a szallodat ahol pár nalig 1-2-3napig ott vagytok max,ezek 4-5*os szallodak.. De kb aludni fogsz benne kb csak ha nem is alszol várost nézel stb.. általában már ha nem rossz helyen vagy.

Sok helyre eljutsz az fix ahova más nem.. illetve főleg ha több nyelven is tudsz a magas fizetés, nyilván nem a Wizzair , de az is jól fizet , de máshol németbe, Dubai pl emirates stb..7-800ezertől kezdődik..


A suliba igen kapsz már pénzt annyit épp h ne halj éhen mivel külföldön van általában a képzés ,sőt... De a lakást es minden mást NEKED kell addig kint állnod. Önköltséges... Pl emirates azért segít benne , illetve embereinek ad szállást stb.. De addig míg a képzés van , kell sok MANY, ha nincs gondold meg, vagy ha bele vágsz , akkor is ki lehet bírni csak szűkösen es akkor is legyen pénzed, mert amit akkor kapsz kb kajára elég.

A képzés angolul lesz , így elég jó angol kelleni fog.

Bárki bármit mond, ez az igazság.

2018. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket én is hallottam, amiket az előző mondott. Afrika veszélyes hely. Több ismerősöm is mesélt a fegyvere őrökről és hogy nem érdemes egyedül mászkálni...


Érdemes belevágni. Minden attól függ, hogy melyik légitársasághoz mész. Felvételin érdemes megkérdezni.

Nekem a képzésemet és a szállásomat fizették.

A kaját nekem kellett megoldanom. Nem volt olcsó buli. Csak a kajára és az ottani közlekedésre kb 160ezer Ft-ot költöttem.

2018. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!