Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy felmondani, hogy még...

Úgy felmondani, hogy még nincs új állásom?

Figyelt kérdés
Tiszta idegbeteg környezetben dolgozom kevés pénzért, és még rengeteg időmet is felemészti a túlóra és az utazás. Most állnék neki új melót kereni, és adnám is be a felmondásomat. Van felmondási időm, 2 hónap.
2018. júl. 6. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így látod jónak hajrá :)
2018. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, mennyire befolyásolja a megélhetésedet, ha esetleg még fél év múlva sem találnál új állást, mert éppen megeshet.

Ha van tartalékod, vagy valaki, aki addig anyagilag be tudna segíteni, akkor mondj fel, de ha megélhetési gondokat okozna, akkor inkább keresgélj a rossz állásod mellett és lépj, amint csak teheted.

2018. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már többször is megtettem..és jól tettem.
2018. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére van tartalék, meg még tudok kire támaszkodni ténylegesen végszükség esetén. A diákhitelem törlesztője 9 hónapra előre rendben van. Így akkora baj nincs.
2018. júl. 6. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Kétszer is megléptem, egyszer se bántam meg. Ha van megtakarításod és nem veszélyezteti a megélhetésed, ha (legrosszabb esetben) pár hónap fizetés kimarad akkor szerintem hajrá.
2018. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. júl. 6. 18:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért kérdéses :)
2018. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem mondanék fel,amíg nincs más.

Ha felmondasz,lehet nem tartanak arra igényt,hogy ott dolgozz még két hónapig.

De ha mégis,lehet nem találsz annyi idő alatt újat.

Attól függ mennyi tartalék pénzed van,de ha bírható a hely egy kis ideig,én nem mondanék fel.

2018. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
És mi van akkor ha nem talál mást? Nem kell mindig dolgozni. A lényeg hogy legyen miből élnie.
2018. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as: jó eséllyel maradhatnék. A hét elején érkezett két új kolléga, az egyik pénteken már nem jött be, a másik úgy köszönt el, hogy hétfőn találkozunk, így még él a remény, hogy legalább ő bejön. :D
2018. júl. 7. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!