Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik egyetem mellett dolgoznak...

Akik egyetem mellett dolgoznak: mennyit kerestek - mire költitek - albérlet/koli/saját házban laktok - vidék/Budapest?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is:)

2018. júl. 6. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző helyen 70-80-at kaptam, az új munkahelyen 100 körül lesz a fizu (de csak nyáron).

Még itthon lakok, rezsibe egyelőre nem kell beszállnom, viszont gyógyszereken kívül semmire sem ad pénzt anya. Szóval bérletet, ruhákat, kozmetikumokat, nyaralásokat, egyebeket nekem kell fizetnem.

2018. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Bp mellett élek, és Budaörsön dolgozom.
2018. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az idoszak jo reg volt, de kollegiumban laktam. Nappali tagozatos voltam (nehez egyetemen) es ez a kovetkezokeppen nezett ki (osszeget nem.irok mert reg nem aktualisak).

A kollegium havi dijat a szuleim fizettek es a hazajarasra (tobb szaz kilometer) is adtak penzt es havi fix osszeget ennivalora. Ez utobbit be lehetett osztani, de keveske volt nagyon. Amit diakmunkaval kerestem azt etelre koltottem, mozira, bulira (buliban vagy bulihoz italra, no nem sokra) es utazasokra, turazasra. (Turafelszerelest, a hegyekbe utazast mind ezekbol fedeztem). A diakmunka penzbol vettem konyveket is, fizettem nyelvtanfolyamot es ruhat, ha kellett. Kulfoldi utakat (vonat, busz, telekocsis megoldasok) is ebbol fizettem.


Osszeget nem irok, mert a koli is olcsobb volt es a kulfodi ut is kevesbe kerult es kicsi volt a kereset osszege is, de aranyaiban lathatod, es ha akarod megfeleltetheted, hogy most mennyit kellene keresned, hogy vegyel magadnak jo bakancsot, halozsakot, vizhaatlan kabatot es kifizess egy oda-vissza pragai vonatjegyet :-). Persze nem egy ket alkalom diakmunkajabol jott ez ossze, hanem fokozatosan.

2018. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!